Probleme Cu Incuietoarea De La Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probleme Cu Incuietoarea De La Portbagaj

    am un logan din 2007. din cate am inteles au cele mai proaste incuietori. mi s-a stricat butucul o data, l.a facut cineva, acum iar s-a dat peste cap si nu mai pot deschide portbagjaul.
    ce ma sfatuiti sa fac:
    - sa montez actuator (daca e posibil avand in vedere ca e incuietoare cu buton infara)
    - sa montez inchidere centralizata (daca e posibil sa descui si portbagajiul din telecomanda)
    - nu stiu, poate imi dati voi sfaturi ca m-am saturat sa stau cu el blocat

    multumesc mult,. daca imi puteti recomanda si un electircian sau tinichigiu care sa ma ajute sunt din bacau.

    multumesc tare mult pentru ajutor

  • #2
    sa inteleg ca e modelul de incuietoare cu cioc, pentru una de schimb ma poti suna 0765424433 . Daca nu ai centralizata pe el , in sensul ca sucesti cheia in usa sofer si nu se inchid toate usile atunci e nasol , iti trebuie actuatori electrici montati pe fiecare usa , daca ai inchidere centralizata la sucirea cheii atunci cumperi doar alarma si poti inchide-deschide din telecomanda alarmei . Se poate monta si actuator pe porbagaj o data cu alarma , sau doar actiator pe portbagaj si cu un buton de deschidere fixat undeva inauntru pe plansa de bord. E putin cam incomod ca trebuie sa intri intai in masina ca sa deschizi portbagajul , deci variante sunt multe , depinde cati bani vrei sa investesti
    Pain brings out the truth in us all...
    ...how much truth can you stand?

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google