Indicator Ceata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indicator Ceata

    am si eu o problema cred...cateodata cand calc frana se aprinde " indicatorul de ceatza" sa-i spun asa,iar dupa ce ridic piciorul se stinge...ala din interiorul turometrului de langa indicatorul de faruri...ce-ar putea fi

  • #2
    scurt cand apesi frana se aprinde si lampa de ceata
    Interactive Design Lights & Sound <- click

    Comment


    • #3
      demontat stopu stanga spate, curatat contactorii cu spray de contacte si e ca noua, a mai fost discutat oricum
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • #4
        indicator ceata

        "Indicatorul de ceatza" care se aprinde cand calc frana se afla in cadranul unde e kilometrajul, nu turometrulam gresit eu...

        Comment


        • #5
          fa ce ti-am zis eu si nu se va mai aprinde cand apesi frana
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • #6
            au mai fost threaduri...am avut si eu, la mine cum a aparut asa a disparut, din senin,curata tripla care contine ceata si gata
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              aceeasi problema. cand calc frana sau cand semnalizez stinga (sau avarii) mi se aprinde martorul din bord de ceata:|

              Comment


              • #8
                Vedeti ca exista thread separat>>>Martorul de ceata clipeste cand calc frana sau dau avarii<<<<.

                Comment


                • #9
                  gasiti detalii aici si folositi cu incredere functia "search"
                  Last edited by alex_comisaru; 12 April 2010, 10:36.

                  Comment


                  • #10
                    poate le este frica sa apeleze functia "search".
                    Eu beau sigpic

                    Comment


                    • #11
                      mai fratilor, in special astia mai noi, ultimii veniti....voi credeti ca pana sa veniti voi nimeni n-a avut problemele voastre? vedeti ca se discuta de 3 ani chestiunile ce le ridicati voi. va rog mai multa rabdare cu butonul "cauta"
                      aici inchidem taraba, nu de alta, dar e a 5-a in care vorbim de nenorocitul ala de contact in tripla
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google