Logan 1.4 Remapat (fiabilitate In Timp)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.4 Remapat (fiabilitate In Timp)

    M-ar interesa parerea celor care si-au remapat loganul de 1.4 de mai mult timp! 2 ani minim !
    As vrea sa aflu daca masina se comporta la fel de bine ca la inceput,ce plusuri si ce minusuri au simtit proprietarii de logan remapat.(ideea e urmatoarea : Sunt convins ca multi si-ar remapa masinuta daca ar stii ca este un lucru fara repercursiuni in timp,motor cutie ,etc)
    Eu as face asa ceva dar... Imi este frica de neprofesionalismul si de lipsa de cunostiinte a celui care face remaparea.
    Am mai citit pe forum despre asa ceva dar nu a fost nimeni care sa isi fi facut remapare de mai demult.
    stiu ca se simte ca trage masina un pic mai bine dar nu asta ma intereseaza ! Ma intereseaza fiabilitatea in timp a motorului si eventualele Minusuri constatate pe parcursul timpului, si de ce insista cei care fac remapari ,ca dupa remapare sa pui benzina de 98-99 mereu?

  • #2
    Fara suparare, dar chestiile astea se tot discuta pe forum si trebuie doar rabdare sa citesti si sa filtrezi informatia.
    tu spui ca vrei informatii de la cei cu chiptuning mai vechi de 2 ani, dar tot tu iti dai mai jos raspunsul ca nu e nimeni la noi pe forum. Si atunci cui adresezi intrebarea? Plus ca intrebarea pt care tu ai deschis acest topic s-a pus pe cel putin 2-3 topicuri deja. Asa ca aici inchidem
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google