Problema inchidere/deschidere din cheie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema inchidere/deschidere din cheie

    Buna ziua!As dori sa intreb aici pe forum mai ales ca stiu ca este o comunitate mare si priceputa in legatura cu problema mea.De curand mi s-a rupt microintrerupatorul din cheie de logan si am fost la un ateliar de reparat televizoare si mi-a lipit altul dar dupa aceasta chestie nu a mai functionat deloc si nu am putut nici sa mai inchid sau sa deschid masina din cheia masini,am schimbat si bateria crezand ca acolo ii problema.Daca m-ati putea ajuta as fi foarte recunoscator.Mentinonez ca sunt Turda,jud.Cluj.Multumesc

  • #2
    mai mult ca sigur nu l-au lipit bine. eu am schimbat microintrerupatoare si au mers pe urma fara probleme.verifica sa faca contact bine lamelele de la baterie pe cablaj.poate si de acolo.
    Last edited by gaboneygg; 22 August 2013, 15:35.

    Comment


    • #3
      problema ii ca numai merge deloc acuma nici macar sa o inchid ca atat mergea inainte.problema ii ca stau intr-un oras mic si nu sunt multe locuri care se ocupa cu asa ceva din pacate si nu gasesc o rezolvare.



      Cum sa fac sa verfic daca lamele fac bine contact ca la atelier mergea bine bateria si cica la ei butoanele mergeau dar cand incerc la masina nu merge.
      Last edited by codrin1989; 22 August 2013, 15:44.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google