Scaune Fata De Logan 2 Pe Logan 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scaune Fata De Logan 2 Pe Logan 1

    am fost cu mai multe ocazii la reprezentanta si am intrat in noile logan si sandero,nu am avut ocazia,nici timpul necesar sa fac un drive test,in schimb cat am verificat interiorul masinilor am constatat ca scaunele din fata par mult mai comode decat pe logan 1,si nu cred ca este doar o impresie pentru ca am vazut ca sunt altfel construite,inclusiv suportul lateral a parut a fi superior.
    acum intrebarea este , aveti idee daca se potrivesc scaunele pe modelul anterior(parea sa aiba acelasi sistem de prindere),si daca s ar merita o asemenea operatiune avand in vedere costurile

  • #2
    Am impresia ca noile scaune dispun si de airbag-uri clar nu va fi ieftin un scaun de logan 2
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • #3
      da intradevar m am uitat pe site la dacia si noile modele au airbaguri laterale-inclusiv cel mai ieftin model,chiar si asa ma gandesc daca s ar potrivi,poate chiar daca gasesc un logan 2 dauna totala,dar cu scaunele intregi,la vreun centru de dezmembrari as da in schimb scaunele vechi si as pune diferenta

      Comment


      • #4
        Totusi stie cineva daca se potrivesc pe logan 1 ( ph2 ), fara alte modificari?
        Multumesc

        Comment


        • #5
          plastforma pare aceeasi, nu vad de ce nu s-ar potrivi.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google