Panouri Usi Logan Ph2 Pe Logan Ph1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Panouri Usi Logan Ph2 Pe Logan Ph1

    Si-a schimbat cineva pana acum panourile de usi cu cele de pe Loganul ph2? Eu am un 1,6 16V si m-ar interesa sa-mi pun panourile noi. Stie cineva sa-mi trasnmita codul de comanda, avand in vedere faptul ca doresc sa fie aceeasi culoare si acelasi model de tapiterie care este de varianta Prestige ph1.

  • #2
    de potrivit , se potrivesc ...
    vezi ca se mai discuta undeva subiectul asta , si era chiar si o persoana care le avea la vanzare ... cauta la "how to ... "
    noroc
    sigpicSa traiasca urile , si

    Comment


    • #3
      si eu am vrut sa mi le schimb dar la 300 si ceva de lei panou nu se cam merita.mai bine ii faci altceva.dar na daca tu consideri ca merita puneti si dupaia pune niste poze sa vedem cum arata
      Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

      Comment


      • #4
        si pe mine m-ar interesa... dar stau cam prost cu bugetu' din pacate...cred ca o sa am ceva de asteptat pana se mai ieftinesc

        Comment


        • #5
          Eu nu inteleg investitia asta este una estetica de cat una utila!

          Comment


          • #6
            pai estetica si ce vrei sa zici ca fata de alea de pe ph1 nu sunt mult mai frumoase? daca ai bani se merita pentru ca dau bine parerea mea.

            Comment


            • #7
              daca va int are un unchi un ph 2 lovit si il dezmemvreaza daca va int intrati pe id-ul meu

              Comment


              • #8
                Se mai discuta pe un topic despre panouri de usi ph2. Intr-adevar sunt mult mai frumoase, dar nu se merita. Eu nu as da atatia bani pe ele .....
                sigpic

                Comment


                • #9
                  si aici se discuta despre panouri usi ph2

                  ti-am pus si poze ca sa vezi.
                  Attached Files
                  Last edited by B 83 RMJ; 28 April 2009, 18:14.
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #10
                    GJ-85-SRY cat vrea pe toate?

                    Comment


                    • #11
                      alex o sa dezmembram masina cred zilele astea si o sa va anunt
                      sa le faca preturi la toate
                      asta daca nu gaseste sa dea masina cu totul

                      Comment


                      • #12
                        mai aveti panouri de ph2??
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • #13
                          mai aveti panouri de ph2??
                          Numai pt usile din fata ma intereseaza
                          https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                          Comment


                          • #14
                            Si eu ma gandesc sa fac acest upgrade, ideea e, cum se impaca aceste panouri cu interiorul de ph1 in sensul ca plansa de bord si materialul de sub luneta sunt mult mai deschise la ph1 decat la ph2 si nu stiu daca nuantele de culori din ph1 se armonizeaza cu nuanta de culoare a panourilor de ph2. Daca interiorul in ansamblul lui lasa impresia de tiganie mai bine nu mai pun avand in vedere si faptul ca si costul este destul de ridicat-eu sh nu pun.

                            Comment


                            • #15
                              Cand mai aud pe cate unii... "eu nu pun sh pe masina". Si poate isi ia dumicatul de la gura ca sa faca o modificare la masina. Daca o fata coste 300 de lei pentru ce dracu sa dai 12 milioane cand le gasesti si mai ieftin sh si intr-o stare foarte buna. Nu e ca un chilot sa zici ca l-a purtat cineva. Asa va place voua sa va dati cocosi...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google