Telecomanda Pe Volan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Telecomanda Pe Volan

    Am vazut la cineva aceasta telecomanda dar nu stiu daca functioneaza si pe playerul original logan ambitione si daca stie cineva un raspuns?as cumpara una am inteles ca se gaseste la Altex dar pentru ce player?(al meu este normal nu are mp3 si nu scrie nimic pe el, este original ) imi cer scuze daca nu am postat bine am vazut pe site ca vindea cineva dar sa inchis postarea,avea si o poza acolo http://www.loganclub.ro/forum/attach...6&d=1295983123

  • #2
    eu mi-am montat asta recomand fiind din punct de vedere estetic mai frumoasa si se pozitioneaza in locul prevazut de fabrica si e compatibila cu majoritatea playerelor blaupunkt
    My ride

    Comment


    • #3
      salut,MR.SEBI de unde gasesc sa cumpar,functioneaza cu player original al logan,daca poti trimite-mi un mail(horace1963@gmail.com)

      Comment


      • #4
        S-a mai discutat asta, inclusiv aici : http://www.loganclub.ro/forum/showpo...8&postcount=64
        Neglijati partea "comerciala" ... Ce tip de player ai, mai exact, Vhm ? Modelele de pe primele Ambition (radio-cd & radio-casette) merg interfatate cu satelitul original de Logan (Clio, Kangoo).
        Last edited by Fratello; 14 May 2012, 19:10.
        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

        Comment


        • #5
          Originally posted by Mr.Sebi View Post
          eu mi-am montat asta recomand fiind din punct de vedere estetic mai frumoasa si se pozitioneaza in locul prevazut de fabrica si e compatibila cu majoritatea playerelor blaupunkt
          Asta vine din fabrica.
          Attached Files
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            eu mi-am montat singur al meu nu a avut...dar a iesit ca din fabrica
            My ride

            Comment


            • #7
              Buna treaba
              Intradevar si mie mi se pare foarte ok.Are un aspect placut si e usor de folosit!
              sigpic
              !

              Comment


              • #8
                salut,fratello,am cdplayer ca si in poza postata de vdmihai

                mr.sebi,a gasit ceva mai elegant
                Last edited by vhm63; 14 May 2012, 19:36. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  pe acel player se potriveste 100% satelitul pentru comenzi audio...
                  My ride

                  Comment


                  • #10
                    nu sunt sigur ca este asa dar o sa fac poza sa trimit si sper sa gasesc si de cumparat(multumesc pt mesaj mr.sebi)

                    Comment


                    • #11
                      am facut poze P1090411.jpg

                      P1090412.jpg

                      Comment


                      • #12
                        se potriveste satelitul dar sa ai mare grija cum decupezi cochilia volanului . mai bine masori de 3 ori si tai cate putin. eu am stricat o cochilie si a trebuit sa cumpar alta. spor la treaba
                        My ride

                        Comment


                        • #14
                          salut,am inteles cum se monteaza,dar unde gasesc de cumparat ? am cautat pe net si nu am gasit poate ma ajutati

                          adicata2003,ai cd ca al meu din poza
                          Last edited by vhm63; 15 May 2012, 11:41. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google