Noua Dacia Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noua Dacia Logan

    Salut

    Am facut comanda NOUA DACIA LOGAN cu optiunile urmatoare

    - Versiune LAUREATE

    - 1.6 MPI 90 CP

    - Culoare - Blanc Glacier

    - ABS BOSCH 8.1

    Ce parere aveti ???
    01. Are radio-Cd 4X15W, panou detasabil (are boxe si pe spate? si daca nu are pot sa ii pun eu???
    Last edited by Global; 30 August 2008, 01:37. Reason: Am tastat gresit

  • #2
    Bravo! Putem sa punem si noi o bere, la rece, la tine in masina? :P

    cum asa? ti-ai comandat si nu stii ce dotari are masina?
    aproppo, are radiocasetofon, nu radiocd. si are 4 boxe. si poti sa-ti pui si tu mai mari in spate< dar nu recomand>.
    Last edited by NerviiMei; 30 August 2008, 01:47.
    Fuarte Nervos !!!

    Comment


    • #3
      Bine ai venit alaturi de noi. Da are si boxe spate. Airbaguri laterale nu iai pus? Ce data de livrare ai?

      Comment


      • #4
        Stiu ceea ce am comandat are detoate dar nu stiam daca are boxe pe spate ..... Pot sa ma duc sa o ridic peste 4 zile .....

        Comment


        • #5
          De cand ai comandat-o? La are de toate ce inseana. Din optionale ce ai pus in afara de ABS?

          Comment


          • #6
            Bine te-am gasit Alex !!!
            Are aer conditionat ,proiectoare ceata,airbag alterale,airbag sofer,airbag pasager.... Mai multe in fine cert este ca m-am uitat la www.Dacia.Ro si are optiunea Radio Cd 4x15W asa scrie la ei pe site ori cum e aceasi mincare de peste aproape ..... Masina a fost comandata acum 3 sap si peste 4 zile ma duc sa o iau

            Bine te-am gasit Alex !!!
            Inafara de ABS nu am pus nimic pentru ca avea detoate ..... In general Laoreatul are toate optiunile ..... Si am comandato acum 3 sap

            Bine te-am gasit kAndrrei !!!!
            Salut pe site la www.Dacia.Ro ai sa vezi ca are Radio Cd 4x15W ceea ce am scris e ok acuma ca nu are Radio Cd asta e si are Radiocasetofon .....Nu am ce sa fac

            nu mai posta consecutiv! pe viitor foloseste butonul "edit" ca sa-ti modifici propriul post. butonul e activ 10 minute de la postare
            Last edited by Seba; 30 August 2008, 22:46.

            Comment


            • #7
              Bne ai venit printre noi!!!

              @kAndrrei si nu numai : la versiunea laureate scrie asa Radio CD 4x15W,panou detasabil

              asta inseamna k nu e cu CD?????
              http://www.loganclub.ro/forum/my_ph2_x-t6809.html

              Comment


              • #8
                Pai nu stiu ce sa zic daca scrie ca e radio cd asa o fi .... Acuma sa vad cind iau masina

                Comment


                • #9
                  Cel mai bne ar fi sa ne zica cineva care are laureate ...Sa stim si noi sigur...
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_ph2_x-t6809.html

                  Comment


                  • #10
                    Geamuri electrice spate, jante aliaj are? si iti da boxe si pe spate doar de aia scrie 4X15
                    laureate 1.5l, albastru marin

                    Comment


                    • #11
                      Ba da este cu CD nu mp3 cu cd.Adica track-uri.E foarte bine dupa parerea mea.Sa o stapanesti sanatos.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        In legatura cu CD playerul te sfatuiesc sa iti pui ceva mai bun de preferat un mp3 dar din comert
                        laureate 1.5l, albastru marin

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Adryannn View Post
                          Bne ai venit printre noi!!!

                          @kAndrrei si nu numai : la versiunea laureate scrie asa Radio CD 4x15W,panou detasabil

                          asta inseamna k nu e cu CD?????
                          Da lauteate are cd (formatul cititit fiind track) insa nu are mp3 decat optional. Panou frontal detasabil inseamna ca poti sa ii iei fata.

                          Comment


                          • #14
                            Laoreate 5 motorizari,geamuri electrice spate nu am pus pentru ce sa pun pentru ca eu unu nu o sa atau in spate ) ......Si ori cum casetofonu si boxele le schimb din prima zi .... Le am deja acasa :P

                            Comment


                            • #15
                              @ referitor la boxe pt. Cei care le-au pastrat
                              ce parere aveti de ele ??? Cum se aud??? Cele 4 x 15w
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_ph2_x-t6809.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google