Probleme Cric Logan -un Jaf !!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    fara suparare dar nu ai nimerit locul bun sa te plangi de problemele tale... te putem ajuta cu probleme reale... ceea ce ai expus tu in cele 2 thread-uri sunt exceptii si sunt foarte foarte rare... in cazul cu cricul esti unicat!

    sustin ideea ca nu stii sa folosesti corespunzator masina ... orice masina ai lua probabil ca problemele vor fi de alta natura... si vei cauta forumul dedicat marcii sa te plangi...

    Comment


    • #17
      Hai sa te intreb cate ceva despre masina...........
      -anul de fabricatie?,-cati km ai mers tu cu ea?,-ce motorina ai bagat(si de unde?),-ce consumabile ai folosit?.(originale sau nu?)-ai avut masina de noua?,-km sunt reali(asta in cazul in care nu ai luat-o sh)............si mai pot continuua.........si alti colegi cu intrebarile uzuale.
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Augustin-Yng View Post
        Salut.
        Sunt spanuri si cei care nu stiu sa le foloseasca cum trebuie.Sau e mentalitatea aceea,e masina romaneasca si nu e'buna.Dar te-ai intrebat de ce sunt alti care au "spanuri"si au peste300.000km si nu au probleme?
        Eu totusi tind sa cred ca nu ai utilizat masina cum trebuie........sau ......sau esti tu cel mai ghinionist posesor de logan.
        Sarbatori fericite!!!!!!!!!!!!!
        ps:vinde spanul,si trage-ti o nemtoaica sh cu ceva km.
        ---------------------------------------
        eu cred ca e ghinionul..din cate imi dau seama , exista un anumit lot , dintr"un anumit an , sau luna ..care sunt praf ...iar altele ..care sunt reusite..de rezista peste 100.000 km fara probleme.. Sau poate loganurile pe benzina /benzina +GPL sunt mult mai realizate decat loganurile DCI .Chiar nu stiu ce sa fac , sa cumpar supape de retur(unde gasesc originale) , sa iau alte injectoare sau sa"l vand..E GREU ..

        SARBATORI FERICITE!!!

        Comment


        • #19
          Tu chiar crezi ca cei de la dacia,fac loturi care sa nu fie reusite?
          Hai sa vedem cati dintre loganisti au dci de 65cp si au avut problemele tale in 45.000km?
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #20
            Tu nici nu sti de unde sa cumperi piese originale si vi si te plangi ca nu iti merge loganul ?

            Cumetre, tot tu ai venit cu o problema si tot tu esti cel care imprastie noroi in stanga si in dreapta...
            Daca stiai sa ai grija de masina nu se intampla asta, fie ea si DCI , nu e niciun lot care sa se strice pana in 43000 de km, sunt curios cati ani are masina ca de raspuns la intrebarile colegilor nu te-ai sinchisit sa o faci !

            Multi ANI !
            sigpic

            Comment


            • #21
              masina fiind de 65cp cred ca are cel putin 5 ani..............

              am gasit asta,asa ca o mica descriere
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #22
                Augustin...cum bine ai citit adelyn10 a pus carburant si din alte surse decat staiile peco consacrate...deci calr e "jaf" loganul ca nu suporta motorina in doua cu alceva.

                In alta oridene de idei si continua aici sau aici.

                Data viitoare cand vrei sa mai deschizi un topic foloseste functia search.
                sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google