Probleme Servo Electric Pt Cine Vrea Sa Stie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Probleme Servo Electric Pt Cine Vrea Sa Stie

    Am observat ca domnu moderator a scos postarea
    mea in fine nu mai conteaza problema a fost urmatoarea .

    Pt cine schimba alternatorul masini si nu mai pune alternatorul care a fost . Trebuie dus la cineva s-au la reprezentanta dacia pentru a face unirea intre cele doua . Se pune un cip pe alternator si masina merge perfect .
    Numai bine sper sa foloseasca la ceva ce am spus daca nu poti sterge postul la fel ca pe celalalt care de fapt era o parere dar de suntem romani si trebuie sa ne ocupam timpul

  • #2
    Poate se pune CLiP -ul și se reprogramează GEP-ul, nu alternatorul.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      treaba e ca a facuto din calculator ... nu din mecanica.Cred ca daca ma duceam in prima faza la reprezentanta schimbam pompa. Oricum pe tot forumul nu gasesti alternativa cand vine vorba despre "pompa de servo electrica" decat chitul acela de reparare care nu aduce toata lumea s-au inventeaza cu ceva de la batrana dacie ....eu am incercat sa aflu si alta parere crezand ca e posibil sa mai fi avut cineva aceasta problema care am avuto ...

      Comment


      • #4
        CLiP -ul nu e mecanic, e interfața și software-ul de configurare Renault/Dacia.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google