Modificare Ceasuri Logan Dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modificare Ceasuri Logan Dci

    Am gasit niste ceasuri http://www.tuning100.ro/category.php?Parent=79 pentru logan numai ca sunt pentru varianta benzina adik martorul gas ar fi acoperit
    din cate am citit eu GAS ar fi pentru avertizare in caz ca exista apa in motorina sau ajunge apa la filtru ceva de genu asta....
    nelamurirea, mai bine zis, nelinistea mea este ca daca imi achizitionez ceasurile pe care le as vrea o sa am acoperit martorul asta si ma gandesc la cazul nefericit si martorul se aprinde si eu nu l vad apar complicatii
    deci ce va rog eu e sa mi dati si mie un sfat
    Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
    www.upgradefaruri.blogspot.com

  • #2
    Mie imi pare ok pt orice fel de logan, mai ales ca foliile bordurilor sunt identice intre diferitele versiuni de logan (adica au acelasi nr de indicatori, eventual difera semnul afisat pe unii dintre ei, dar cred ca nu sunt deosebiri. acel semn de apa in motorina exista si pe varianta benzinara dar nu e pus ledul in bord)
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      Pe loganu din firma nu am vazut sa fie si gas pe varianta mpi...... s ar putea sa ai dreptate, dar nu sh
      Drive is the game, Logan 1.5 dCI is my way
      www.upgradefaruri.blogspot.com

      Comment


      • #4
        Sincer nu-mi plac ceasurile alea....mai bine o sa gasesc pe cineva care sa-m puna leduri contra cost si arata mai bine
        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

        Comment


        • #5
          Modificare Ceasuri Logan Dci

          Indicatorul GAS ... sigur nu e pt. apa in filtrul de motorina...
          acel indicator e fix inaintea celui de GAS
          Attached Files
          Blue Diesel Tech

          Comment


          • #6
            ma poate ajuta cineva sa-mi gasesc folie de bord alba????
            multumesc

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google