Verificare Injectoare - UNDE?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verificare Injectoare - UNDE?

    Salut,


    Am aflat ca am o problema la injectoare si trebuie sa le verific / repar.

    Stiti un service bun pe care il puteti recomanda in acest caz?


    Multumesc,
    Adrian

  • #2
    Salut, cum stii ca ai injectoarele stricate? Respectivul care ti-a zis asta, este mecanic?
    Injectoarele astea se verifica pe un stand special. Din ce tin minte, era un service daca repara injectoare vis a vis de Serus de pe b-dul Timisoara. (numai stiu exact unde).
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • #3
      recomand aici service-ul lui ady24, omul e cel mai bazat, aici e topicul dansului http://www.loganclub.ro/forum/repara...t=21478&page=9
      ​​​​​​

      Comment


      • #4
        Salut,


        Leo0608 multumesc pentru sfat, exact asa am facut, am cautat pe forum si m-am dus la el azi dimineata si mi-a rezolvat problema.
        Injectoarele merg foarte bine si nu au nici o problema.
        Aveam ceva erori de la EGR si nu mai stiu exact ce insa m-a rezolvat si masina merge exceleeent exact ca inainte.
        Nu-mi vine sa cred ca 2 service-uri (unul din ele DACIA) nu au reusit sa-mi gaseasca macara problema.
        Acest om este cu adevarat remarcabil - sa-i dea Dumnezeu sanatate sa ajute cati mai multi oameni.
        Il recomand cu foarte multa incredere.

        Comment


        • #5
          detaliaza ce problema ai avut la egr si cum se manifesta. poate fi de folos si altora.

          Comment


          • #6
            asteptam detalii cu rezolvarea problemei !!!

            Comment


            • #7
              Originally posted by aden View Post
              Aveam ceva erori de la EGR si nu mai stiu exact ce insa m-a rezolvat si masina merge exceleeent exact ca inainte.
              .
              voi nu vedeti ca omu' nu are habar... a spus ca a reparat-o si gata....
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google