Dacia Sandero A Fost Lansata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Este intr-adevar un pas inainte facut de cei de la dacia, chiar daca are asemanari cu alte modele din gama renault.
    Pana nu o vad si eu pe strada sau pe la un saoln ceva nu prea pot sa zic multe, dar mi se pare o masina mai mult pentru "femei" (eticheta pusa masinilor mici ).
    Don't touch! Never ever steal
    Unless you're in for the kill

    Comment


    • #47
      E simpatica mai terminati.. acuam asa sunteti de carcotasi ca si cei care aveau Solenza cand a aparut Loganu

      Comment


      • #48
        O intrebare. or fi pus si ei macar mai multe optionale la ea?Climatronic, poate discuri spate chiar si piele si altele)sau are optionale ca la logan ( plasa covoare presuri noroi si culoare.cam atat au astia optionale la logan).sper sa ofere posibilitatea sa iti pui mai multe pe ea.

        Comment


        • #49
          La optionale n-o sa se modifice nimic fata de Logan. Din 2009 o sa apara optionale noi in lista...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #50
            Am gasit sursa de inspiratie pt designul lui sandero...
            Attached Files
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #51
              In afara de minerele interioare ale usilor.,..nu imi place
              la logan cand iau pe cineva in masina nu stie de unde sa apuce sa inchida usa
              sigpic Alexandria

              Comment


              • #52
                Originally posted by csebalyn View Post
                Am gasit sursa de inspiratie pt designul lui sandero...
                Oare si motorizarea tot de acolo o fi inspirata?....macar pe jumatate
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #53
                  Sa vedem cum se va vinde Sandero asta, eu zic ca bine mai ales in vest. Ieri m-am intors din Austria si am numarat 13 tiruri cu Logane pe autostrada. Deci daca Logan se vinde bine in vest, Sandero cred ca se va vinde cel putin la fel de bine. Parerea mea...

                  Comment


                  • #54
                    Nu mai fiti carcotasi ca asa era si cu loganul la inceput. Ca e mare ca e mic, ca e urat ca e frumos. Si acum noi toti cel putin de pe forum avem logan. Asteptati sa faceti un drive test, ca oricum cred ca se va misca macar putin altfel decat berlina. Il vom putea testa si la interior si apoi sa spunem ca e rea sau buna.

                    Trecand peste toate astea, ce vom face cu fratiorii posesori de Sandero? Nu mi-ar placea sa ii vedem pe alt forum, putem face ceva in sensul asta ? Sa nu ii pierdem ?
                    Ca pana la urma - logan - sandero ... sunt pe aceeasi platforma.

                    Sincer m-ar interesa un Sandero cu aceleasi chestii cum am la Loganul meu. L-as vinde si as cumpara un hatchback ....
                    Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                    Comment


                    • #55
                      O sa facem o sectiune separata pentru Sandero in curand.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #56
                        Citeva reclame la sandero
                        pretul
                        robustete
                        spatiu interior
                        design 1
                        design 2
                        Last edited by crististreulea; 7 March 2008, 01:29.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #57
                          Azi am auzit anuntul la radio.
                          Sandero se lanseaza in iulie, la 8000 euro.

                          De aratat, imi place cum arata.
                          Martinel rules!

                          Comment


                          • #58
                            O astept in show room sa fac un test drive cu ea si apoi o sa vorbim eu cred ca are un aspect inovator insa sincer nu imi place noua sigla si nici grila din fata mi se pare ca aici au gresit

                            Comment


                            • #59
                              Imi place cum arata si deja am in plan sa iau una pt nevasta . Daca are acelasi motor ca pe Logan e clar ca are consumul mai mic. Abia astep sa apara aici.

                              Comment


                              • #60
                                Din fata si lateral este superba .... dar din spate nu prea imi place ... are discuri spate ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google