Logan Partener

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Partener

    In urma cu 15 min am vazut reclama la TV...Si am intrat si pe site-ul lor pentru o scurta informare. Destul de simpatica versiunea, zic eu Voi ce mai stiti in legatura cu ea?
    I don't drive fast...I fly low !!!

  • #2
    Asteptam mai multe. Eu acum am auzit prima oara. Oricum nu pare cine stie ce doar ca iti dau un GPS. Sunt curios ce jante vor avea.

    Comment


    • #3
      Mai e un topic

      sigpic

      Comment


      • #4
        Haaa...ce tare. Am fost mai rapid cu un minut fata de topic-ul lui cristi ) Recunosc, m-am "speriat" cand am mai vazut un theard cu acelasi nume, pt ca inainte am dat Search si nu am gasit nimic...Oricum, rog un moderator sa le uneasca, ori sa-l stearga pe-al meu ca are mai putine post-uri
        I don't drive fast...I fly low !!!

        Comment


        • #5
          Belea ... scuze frate ... si eu am dat search inainte sa pun postul si nu era nimic ... dar cat am dat eu copy/paste acolo tu deja erai pe felie ... scuze again
          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

          Comment


          • #6
            Originally posted by iuli81 View Post
            Asteptam mai multe. Eu acum am auzit prima oara. Oricum nu pare cine stie ce doar ca iti dau un GPS. Sunt curios ce jante vor avea.
            Acum am vazut reclama la TV...PRESTIGE curat . poze doar exterior....dar poate era pus numai de reclama ca sa vada lumea ca e logan
            sigpic

            Comment


            • #7
              E identic cu Prestige, are doar un sticker cu "Partener" si tapiterie cu autografe. Si costa cu vreo 200 de euro mai mult.
              Logan Kiss FM 1.6MPI IS-29-FLY

              Comment


              • #8
                Da aici e o tehnica de marketing buna insa produsul nu are nimik superior

                Comment


                • #9
                  Discutia se continua de acum in colo aici...closed.
                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google