Dacia Logan Pick-Up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia Logan Pick-Up

    Am primit un comunicat de presa astazi de la Dacia.



    Dacia Logan Pick-Up se alătură familiei de modele Logan, familie care cuprinde deja o berlină, un break şi o versiune utilitară. Produs la uzina de la Mioveni, Logan Pick-Up a fost conceput pentru a răspunde aşteptărilor unei categorii largi de utilizatori, de la micii antreprenori şi comercianţi până la clienţii aflaţi în căutarea unui vehicul pentru escapade în timpul liber. Logan Pick-Up dispune de toate atu-urile specifice gamei Logan. Noul model este echipat cu motoare pe benzină sau diesel de origine Renault şi preia baza rulantă a modelului Logan MCV. Vehicul robust şi modern, Logan Pick-Up se remarcă şi prin latura sa practică, unul din atributele fundamentale ale familiei Logan. Astfel, Dacia Logan Pick-Up dispune de o benă a cărei lungime de încărcare este de 1,80 m şi a cărei sarcină utilă este de 800 kg. În plus, cabina beneficiază de un spaţiu de depozitare cu volumul de 300 de litri, situat în spatele scaunelor.
    Dacia Logan Pick-Up va oferi un raport preţ/prestaţii imbatabil şi va fi disponibil pe piaţa din România începând din anul 2008.
    Last edited by Cristi_Xp; 11 September 2007, 12:28.

  • #2
    Eu am vazut la TV anunt despre subiect. Din cate am inteles apare in ianuarie 2008.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #3
      Alte poze:

      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        dumnezeule ce mumos e
        au scapat de curul ala urit
        cred ca e cel mai frumos logan ce am vazut pina acum
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          da e chiar misto... daca ar fi si 4x4 ar fi perfect... urmatoarea mea masina cred ca va fi un pickup dasta

          sigpic

          Comment


          • #6
            Tie si mila sa o bagi pe santier...

            PS: sper ca pe spate sa aiba foi de arc ca romanii or sa puna si 2 tone pe ea)
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #7
              Originally posted by mishu_wrc
              Tie si mila sa o bagi pe santier...

              PS: sper ca pe spate sa aiba foi de arc ca romanii or sa puna si 2 tone pe ea)
              ar fi bine dar daca nu ia dus capu sa puna foi si la van... oare la pick up or pune? sunt curios daca ar scoate un picku up doble cab

              sigpic

              Comment


              • #8
                Ce-i mumos e mumos
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #9
                  Adevarul ca este chiar foarte dragut. Acum sa vedem ce fel de cotet va fi omologat , pentru cei ce vor duba inchisa. Un cotet deala din fibra alba gen VRG, ii strica aspectul, fabricantul trebuia sa fie cu un pas inainte si sa ofere si o acoperire speciala. Dar mai sti , poate va fi vreo surpriza.
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • #10
                    Oare tractiunea va fi pe spate sau pe fata? Daca va fi pe spate va fi primul pas spre 4x4
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #11
                      Cu siguranta nu arunca modelul cu tractiune spate asa din prima, mai lasa sa treaca ceva vreme, si pe urma, asa'i politica !
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • #12
                        Arata bine logan pick-up si deja a fost prezentat la paris

                        Comment


                        • #13
                          este chiar frumos ,stopurile sunt superbe de fapt tot este,oarecat o costa ?
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by BRUTUSANF
                            este chiar frumos ,stopurile sunt superbe de fapt tot este,oarecat o costa ?
                            Dupa mine nu merita mai mult de 10 000 euro


                            Ar fi fain sa faca si cu 5 locuri si ar fi super

                            Comment


                            • #15
                              pai cred ca va fi mai mult de 10 000 euro
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google