cine vrea sa ma ajute? logan abs + sau ....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ABS + are toate sistemele de siguranta si se mai poate pune optional AIR BAG lateral. Acum depinde prin ce metoda sa achizitioneaza masina. Adica normal sau rabla. Ca prin rabla nu se poate lua modelul KISS FM. Am incercat eu si nu se poate. DELOC!!!
    sigpic

    Comment


    • #32
      PENTRU CUCIMED

      in legatura cu filtrul de motorina ::: uitate-te atent, nu are nici o chestie de hartie.... Filtrul in sine este de hartie.... Mai precisi un cilindru de hartie. Mai intalnesti asa ceva si pe la mercedes dar e alta mancare de peste asta.. Ar trebui sa stii sa aceasta masina numita logan e o mixtura de renault-uri,... Clio, espace si altele si ca filtrul de motorina e la fel ca ala de la clio nu sa te sperii asa

      Eu sunt cu as ma avea o problema

      am si eu un amarat de logan 1.4 din 2005, dar faza la el e ca iin mers face un zgomot iinfernal ....
      Intrebarea este DE CE?

      Poate Imi Raspunde Si Mie Cineva

      Ce Sa Fac Sa Imi Iau Alta Masina
      Poate Una Straiina
      Pt Ca Loganul E Varzaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      Ai la dispozitie 10 minute daca vrei sa editezi!
      Last edited by darksid3; 10 November 2008, 15:04. Reason: post consecutiv

      Comment


      • #33
        Sfatul meu nu iti cumpara seri limitate sunt de caca ......Cumpara standarde sunt mai reusite .....Pe editi speciale cred ca au pus toate piesele proaste,eu am numa necazuri cu masina

        Comment


        • #34
          Ai verificat presiunea in roti ? Treb sa te uiti la cuciucuri la uzuri....Sau sa nu fie un rulment sau lipsa ulei cutie ...

          Comment


          • #35
            se mai fabrica abs+?

            Comment


            • #36
              Nu se mai fabrica, acum ABS-ul e in dotarea standard pe toate.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • #37
                cea mai buna varianta e ambition de 1,6,are tot ce vrei:AC,abs,jante,geamuri electrice,CB,inchidere centralizata,etc.

                sigpic

                Comment


                • #38
                  si eu am abs+ si sunt f multumit de el

                  Comment


                  • #39
                    ABS Plus si la mine, e gri comete si DA, lipseste enorm de mult AC.
                    In rest cred ca imbunatatirile vin mai usor decat de la sh-uri decat noi, cum ar fi CB , scaun reglabil etc! Spre ex un CB si un scaun reglabil te ajunge undeva la 220 roni!
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #40
                      Luati cu AC....nu o sa regretati...
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #41
                        eu nu inteleg asta cu Kiss FM. Adica un Laureate pe care scrie Kiss FM - si eu sa dau bani in plus pentru asta, ca sa le fiu lor reclama umblatoare!

                        Comment


                        • #42
                          La ph1, kissfm-ul chiar mi s-a părut deosebit faţă de laureat prin mai multe lucruri, şi anume: volan şi schimbător îmbrăcate în piele, cadrane albe cu ace roşii, inele aeratoare argintii, mp3 (nu erau extraordinare dar aduceau ceva în plus faţă de bordul mai mult negru şi tindea un pic spre prestige), dar m-a încântat cel mai mult abs-ul oferit pe timpul când nu era standard. Acum la ph2 nu mi se mai pare ceva deosebit.
                          a good plan today is better than a perfect plan tomorrow

                          Comment


                          • #43
                            Din cate ştiu La ABS+ se putea comanda si obtional A/C, contra sumei de 600 de euro.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google