Logan ABS Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • f bine ca nu ai acceptat duda lor de cass... e chiar trompetuza si ajungeai sa iti cumperi propria scula.
    raman la parerea ca abs+ cu AC/proiectorare /geam2 electirce fata este cea mai buna alegere.

    La Multi Ani !

    Comment


    • Si mie m-i se pare cea mai buna alegere pe Logan.
      Imi pare rau ca nu am luat motorul de 1,5 dCI/85 CP.
      Trebuia sa mai astept si nu am mai avut rabdare. Am luat ce era pe stoc la configuratia mea.
      LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
      CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

      Comment


      • Originally posted by crispred View Post
        f bine ca nu ai acceptat duda lor de cass... e chiar trompetuza si ajungeai sa iti cumperi propria scula.
        raman la parerea ca abs+ cu AC/proiectorare /geam2 electirce fata este cea mai buna alegere.

        La Multi Ani !
        De ce spui asta?
        Blaukpunkt echipeaza chiar si Vw si iti spun de la mine ca sunt foarte bune.La gropi nu sare Cd-ul etc.
        Foarte multumit si de masina si de cass.

        Comment


        • @crispred: Nu prea e cea mai reusita alegere, fiindca la ABS Plus nu ai unele dotari pentru minim de comfort.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Care ar fi ele andrei?

            Comment


            • cred ca se refera la reglaj lombar al scaunului si reglaj pe inaltime/adancime a volanului. mare scofala. daca faceau pedala de acceleratie putin mai rigida, era si mai bine. dar asta e alt subiect de discutie care este offtopic.
              sigpic

              Comment


              • Nu are martor portiere deschise, computer de bord, scaun sofer fara reglaj pe inaltime, oglinzi cu reglaj manual, geamuri electrice spate si pe langa asta, doar 2 tetiere spate.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • are trei tetiere si cinci centuri cu prindere in trei puncte. asta e, mai greseste omul sper ca se intelege destul de bine ca e vorba de modelul ABS plus in poza si se vede si centura din mijloc cu prindere in 3 pct.
                  Attached Files
                  Last edited by bogdan_1984; 1 January 2009, 19:13.
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca a ta a avut asa ceva iar incepi cu generalizarea? Si nu, nu am gresit nicaieri, ca sa stai linistit.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • ok! o fi asa cum spui tu. dar ca sa-mi satur curiozitatea (nimic altceva) as dori sa vad o poza cu aceasta versiune cu 4 tetiere.
                      sigpic

                      Comment


                      • Uite la configurator Dacia Logan ABS Plus , 2 tetiere.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Si eu tot 3 tetiere am in spate.Ti-am mai spus Andrei ca noi astia cu ABS Plus si 3 tetiere am prins ceva oferta.Asa mi-a zis la Dealer.

                          Comment


                          • da, acum am vazut si eu cu ce este dotata versiunea aceasta. probabil nu au mai avut spatare de la bancheta cu 2 tetiere si ai instalat cu 3 tetiere . si ce ar mai putea sa fie pe unele modele in plus fata de altele?
                            sigpic

                            Comment


                            • Si a mea este ABS+ si are doar 2 tetiere spate.
                              si in rest....este exact cum a zis Andrei mai sus.

                              Comment


                              • nu stiu ce va bateti ptr a3a tetiera spate ca pe mine ma enerveaza la culme; si eu am absplus si chiar daca mi-ar fi dat-o tot as fi pus-o in portbagaj imi ia din vizibilitate spate...[offtopic]
                                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google