Pleoape De Far

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pleoape De Far

    cu ce pot lipi pleoapele de far ca au fost lipite cu PICATURA dar dupa o vreme efectiv au zburat la viteza mare. Multumesc

  • #2
    silicon sanitar si nu mai ai nici o problema cu dezlipitul pleoapelor...
    sigpic
    Experienta in asigurari de peste 5 ani.

    Comment


    • #3
      eu unul le am lipite cu banda dublu adeziva si nu am probleme

      Comment


      • #4
        mai intai trebuie sa cauti pe site cea ce te intereseaza, inainte sa deschizi un thread vezi aici http://www.loganclub.ro/forum/prinde...an-t424p2.html
        http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

        Comment


        • #5
          Am auzit la mai multi varianta cu siliconul sanitar si nu au avut probleme, dar sincer eu nu as pune prea au toti.
          sigpic

          Comment


          • #6
            incearca cu altceva daca vrei sa fii tu mai aparte
            Last edited by petroman; 6 March 2011, 19:04.
            Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

            Comment


            • #7
              Eu am avut pleoape 3 ani...lipite cu banda bublu adeziva...daca renunti la ele se desfac usor si nu raman urme
              sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

              Comment


              • #8
                Eu le-am lipit cu picatura,nu a tinut au cazut. Am lipit cu silicon sanitar,au zburat + ca am stricat si farurile ! Asa ca banda adeziva face treaba buna

                Comment


                • #9
                  don Roberto-foloseste intai functia ....cautare(pe romaneste)... si apoi deschide un nou thread exact cum ti-a mai zis si ionel89 mai sus ...
                  -Daca tot ai deschis totusi un thread iti voi raspunde aici...lipestele cu silicon...de care vrei tu..nu conteaza..cel mai bun e cel cu care se lipeste parbrizele ,lunetele la masini...daca nu ai te pot ajuta...cu asa ceva.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #10
                    Eu am lipit cu banda dublu adeziva si au rezistat si la viteze mari fara probleme!

                    Plus ca daca le dai jos imediat scapi de banda dar de lipiciul ala sau siliconul e mai greu!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google