Ambition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by spawn_darck200
    nu este problema asa de mare.ce inseamna sau ajuta 4 caluti?ce zice-ti daca puneti voi un cip si depasiti cu brio prestige-ul?
    in visele tale cele mai frumoase
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • #17
      care e nelamurirea?ca nu inteleg

      Comment


      • #18
        Originally posted by spawn_darck200
        care e nelamurirea?ca nu inteleg
        no sa faci prestigele cu un 8 v chipuit doar daca soferul nu stie sa ii dea
        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

        Comment


        • #19
          Originally posted by spawn_darck200 View Post
          nu este problema asa de mare.ce inseamna sau ajuta 4 caluti?ce zice-ti daca puneti voi un cip si depasiti cu brio prestige-ul?
          ...
          care e nelamurirea?ca nu inteleg
          daca de la 87 de cai cu chip-tuning crezi ca ajungi la peste 105cp, mai studiaza. nici cei mai "rai" tuneri nu-ti promit chestia asta, iar daca vrei sa vezi pe dyno acei 98 de cai spusi de respectivii chip-tuneri,o sa ai o mare dezamagire...crestere de 20% din soft la un benzinar aspirat (a se citi ventilator de procesor de 1600cmc) numai in vis se poate. 20% crestere obtii probabil pe motor de dodge viper (8000cmc).
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #20
            martor OBD aprins

            de 3 zile merg cu martorul Obd aprins,masina merge super bine ,am bagat benzina 99+ de la petrom poate este catalizatorul, nu stiu la ce service sa ma duc ca nu mai este loganu' in garantie....

            Comment


            • #21
              Originally posted by gianyandrei View Post
              de 3 zile merg cu martorul Obd aprins,masina merge super bine ,am bagat benzina 99+ de la petrom poate este catalizatorul, nu stiu la ce service sa ma duc ca nu mai este loganu' in garantie....
              in cazul asta, mergi la ala care e mei ieftin...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #22
                Loganul meu Ambition 1,5 dCi (din 2005) are oglinzile electrice si incalzite .Cind incalzesc luneta se incalzesc si oglinzile !

                Comment


                • #23
                  asa au toate variantele cu oglinji degivrante si asa e si normal sa functioneze, deodata cu incalzirea lunetei spate.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #24
                    Cand incepe Logan sa cedeze la articulatii?Cam la ce nr de km sa ma astept sa troncane?

                    Comment


                    • #25
                      Dupa 100.000-200.000 km. Nu se strica asa repede elementele de directie.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        ,, martor obd,, ce este?

                        Comment


                        • #27
                          Adica martorul care indica probleme la catalizator si sistemul de injectie.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            Si care e beculetul din bord? Pe dealer nu l-am auzit de asa ceva

                            Comment


                            • #29
                              E martorul galben, de pe primul rand de jos, in mijloc.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #30
                                E cel cu motorul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google