Ambition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    intrati pe www.dacia.ro si la "Modele si preturi" alegeti "Lista de preturi" apoi "Logan" si o sa vedeti:

    Ambition 1.5 dCi 85 CP 10750 EUR 45632.68 RON

    :-)

    daca apare acolo probabil ca mai exista pe la dealeri prin tara.

    S.
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • #77
      exista baietii 1,5 dci 85cp model vechi eu asa il am:P
      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

      Comment


      • #78
        salut
        sunt nou pe site dar am si e o mica prblema care ma scaie la loganul meu ambition 1.6 2005
        cand stau la relantii, schimbatorul de viteze trepideaza iar de la motor se aude un zgomot ciudatel, iar cand calc ambreajul se duce zgomotul.
        Tin sa mentionez ca nu am probleme in a schimba viteza sau in a pleca de pe loc, doar knd incerc sa bag in mansalier mai face nazuri dar foarte rar
        multumesc anticipat pentru viitoarele raspunsuri

        Comment


        • #79
          stai linistit....
          Trepidetiile sunt ceva normal la logan.
          Eu am aceeasi masina...aceleasi simptome...
          Cloncanitul din relanti se datoreaza rulmentului de la priza de putere....nu-i nimic grav.Asa "face toate".
          Trepidatiile pot fi de la benzina, bujii...corp clapeta etc...

          Comment


          • #80
            multumesc mike.....stau si eu mai linistit...ma gandeam k trebuie sa schimb kitul de ambreaj

            Comment


            • #81
              iata ca dupa problema cu zgomotelul acela ciudat a mai aparut o problemuta la loganelul meu: vitezometru merge si nu merge, nu am umblat la fire, nici la casetofon nu am umblat la absolut nimic
              cand merge arata viteza normala si dint-o data cade la 0km si dupa un timp mai lung sau scurt revine la viteza cu care rulez in acel moment (stiu asta, deoarece turometru merge si in functie de cate turatii, imi dau seama de viteza. Sa fie de la senzorul de viteza? sa fie de la altceva?? ma ajuta cineva cu asta???

              nu mai scrie mirc/messneger
              Last edited by Seba; 9 October 2009, 12:05.

              Comment


              • #82
                Salutare! o mica intrebare: Loganul Ambition are sau nu consum instant?
                pina acu am verificat vreo 5 din care 2 aveau
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • #83
                  Al meu are si e din 2005 ... depinde de an.
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • #84
                    al meu este din 2007 si le are pe toate in afara de consum instant
                    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                    Comment


                    • #85
                      toate masinile care ar fi putut avea consum instant, ca nivel de echipare vorbesc, nu mai au din noiembrie 2006. de atunci, nici prestige nu mai are consum instant.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #86
                        mersi mult. da ciudata decizie dacia
                        ps se poate activa ?
                        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                        Comment


                        • #87
                          se schimba bordul. vezi la rubrica de anunturi online, sunt colegi care se ocupa cu asta.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #88
                            cumpar usa dreapta spate rosu pasion

                            Comment


                            • #89
                              La dezmembrari nu ai gasit?http://www.dezmembrarimasini.ro/piese-auto-marca-dacia/
                              Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                              Comment


                              • #90
                                Dacia logan de 1,5 DCI de 68CP cu 15.000km e normal sa i-a 6 la suta ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google