LOGAN kissfm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu fii suparat ca in momentul acela poate nu aveai banii disponibili si ti-ai luat masina care ti-ai dorit-o,asa si eu acum eram mai fericit cu un prestige ca mi-a mai intrat ceva malai in pusculita,da ce sa-i faci fiecare cum a putut la timpul sau.
    KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

    Comment


    • Eu am facut rost de vreo luna de tapiterie KissFM si inca n-am schimbat-o...E foarte frumoasa, imi place combinatia negru-rosu, desi s-ar putea sa se murdareasca mai repede. Cred ca in vara asta o pun.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Cat or costa huse de kiss fm,sa le pun peste cele originale ale masinii?
        KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

        Comment


        • Nu sunt huse, e tapiterie originala. O dai jos pe aia veche si o montezi pe asta. Dar mi-a zis DAN.GUTU ca e chinuiala cateva ore pana o schimbi...Cauta la "Anunturi" pe Sooky si ia legatura cu el, parca 160 de lei setul.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Aha,merci mult,deocamdata sunt noi dar in timp se uzeaza.
            KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

            Comment


            • Originally posted by burtosu View Post
              Intreb inca odata si anume ce solutie sa adopt la montarea unei jaluzele retractabile,la luneta spate,fara sa se smulga holzsuruburile din acele cartoane?
              Uite aici raspunsul la intrebarea ta...daca mai ai nelamuriri referitor la montarea jaluzelei posteaza acolo.
              sigpic

              Comment


              • Cum pot da si eu de Dan Gutu , ca as vrea si eu o tapiterie Kiss Fm, ca daca s-o uza asta sa am ce pune in loc? Nu gasesc deloc niste huse care sa fie macar asemanatoare.
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Lucialina: nu vreau sa fiu rau si intelegem dorinta ta de a scapa de ele, dar fa-o la anunturi online.
                  rog pe ceilalti sa nu dea raport ca o sa dau eu si o sa le explicam ca userul e nou si sa se mute la anunturi online. Daca ai nevoie de "suport" pentru a posta anuntul la Online trimite-mi un PM.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • De mult nu am mai aparut pe forum
                    in februarie 08 mi-am luat un logan kis 1,6.
                    pana acum am facut 6000 km. Sa comportat foarte bine si in oras si in afara
                    inainte am avut o dacia super nova si pot spune ca este mare diferenta intre ele.
                    consum mi se pare ptin cam mare dar nu exagerat
                    ceea ce ma nedumereste este ca > c.B la indicatorul de cati km. Mai ai de parcurs pana la statie sau cu benzina din rezervor, in oras scade foarte repede.

                    Comment


                    • Pai cred ca scade din cauza cresterii consumului in oras,nu?
                      KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                      Comment


                      • Fratilor intrebare intrebatoare ,pana cand se mai produce kiss fm ? Eu vreau sa imi iau unul dar prin iunie pt ca nu duispun de bani acum , din cate am citit am observat la un moment dat ca pana in iunie acum nu stiu,ce ziceti?Stiti ceva?

                        Comment


                        • KissFM cred ca o sa se fabrice atata timp cat sunt cereri....Si cum apar din ce in ce mai multe pe "strada'....Cred ca o sa ai toate sansele sa-ti iei; cat despre "oferta" de care zici tu , eu unul , nu am auzit nimic.
                          "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                          Comment


                          • Din ceea ce am auzit eu se zice ca s-ar produce doar 10 000 exemplare. Cand se vand toate se incheie productia Kiss FM
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Salutari! Eu zic ca faza asta cu seria limitata e doar o chestie de marketing, seria kiss fm se v-a mai produce mult si bine.
                              KISS FM 1.4 MPI sigpic

                              Comment


                              • Cam la orice marca se intampla chestia asta. Daca nu ar fi asa, vanzarile ar fi scazut mult.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google