Mp3 Player Compatibil?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mp3 Player Compatibil?

    Salut,
    Am si eu un logan Blackline nou. Vreau sa ii pun scule de muzica tub de bass, statie....trebuie sa schimb Mp3 player-ul si as avea nevoie sa imi spunti daca stie cineva cum fac sa gasesc un mp3 player care sa se potriveasca deoarece masina are comenzi pentru muzica la volan si nu as vrea sa le pierd. Astept un raspuns cat de repede posibil. Va multumesc..

  • #2
    Orice MP3/DVD 1DIN, pentru comanda de volan iti trebuie adaptor

    Comment


    • #3
      poti sa imi zici un pret si unde se poate achizitiona sa vad daca merita investitia? Ms mult

      Comment


      • #4
        Uite aici... sunt foarte seriosi....

        Comment


        • #5
          Deci daca as cumpara de exemplu Mp3 Pioneer DEH-1300MP ar fi ok? sau pe langa player-ul acesta mai trebuie adaptorul?

          Comment


          • #6
            Adaptorul iti trebui oricum... suna la ei si intreabai

            Comment


            • #7
              Stii cumva daca e posibil ca player-ul ce il am in masina din dotare, este vorba de player-ul ce este pus si pe duster, sa aiba iesire pentru statie? M-am interesat la Galati e destul de complicata treaba si costisitoare, iti trebuie adaptorul care bate undeva la 300 de RON + un player mai bun care are inflarosu ajung doar cu astea undeva la 900-1000 Ron + ca am platit 600 pe tub si statie, daca ar avea playeru-ul din dotare iesire de statie ar fi super, nu ma pot uita ca masina e inca in garantie. Ms

              Comment


              • #8
                Nu are iesire... cea mai ieftina afacere in acest caz este un adaptor Hi Low
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Aha... e complicata conectarea ? afecteaza in vreun fel sunetul, ma scuzi ca te tot bat la cap ;))....dupa legare adaptorul o sa fie la vedere sau se poate masca?

                  Comment


                  • #10
                    E foarte simplu de montat... adaptorul se monteaza in spatele casu-lui la iesirea pentru boxele spate... uite aici

                    Comment


                    • #11
                      Ms....o sa incerc; vorbesc si cu astia de la dacia sa il monteze ei astfel pastrez si garantia. Boxele din spate o sa se anuleze nu?

                      Comment


                      • #12
                        dacia nu va accepta niciodata sa-ti monteze asa ceva - in ceea ce priveste boxele de pe spate nu au nicio treaba...
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • #13
                          Pai si atunci cum fac cu garantia?

                          Comment


                          • #14
                            Salut! Daca ai drum prin Cluj am eu de vanzare subwoofer 300W RMS, statie, cabluri si adaptor. Eu le-am montat pe CD-playerul original cu adaptor HI-LOW si sunt foarte multumit de sunet. Daca ai drum pe aici si iti convin ti le si montez in max 1 ora si nu iti mai bati capu cu nimic. In plus subwooferul mai are garantie pe difuzoare inca 1-2 luni...nu mai stiu exact. Oricum masina are 1 an si 7.300 km la bord, iar sistemul il am pe masina de azi vara asa ca e ca nou.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google