Pompa Servo Electrica Directie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pompa Servo Electrica Directie

    am nevoie de pompa servo electrica de directie nou sau sh pret? Pompa mea a fost lovita de unu care nu a oprit la stop. si sau spart mufele . oare se poate repara?\

    am avut masina sparta si incuietorile nu mergeau deschideam numai cu inchiderea centralizata va rog sa mi dati solutii sa deschid masina deoarece ma lasat bateria si numai pot so deschid cu inchiderea centralizata . este logan mcv laureate multumesc
    Last edited by apo; 6 April 2010, 16:52. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    daca veniti la galati va dau eu o pompa

    Comment


    • #3
      la ce bani pompa de servo?

      Comment


      • #4
        pompa servodirectie logan 1.5 dci 1800 ron. Am lovit si eu pompa cu ceva vreme inainte . m-am uitat pe net si una noua era 18 mil... foarte mult dupa parerea mea. norocul meu este ca am un unchi priceput care mi-a desfacut pompa , a depistat problema si a reparat-o.

        Comment


        • #5
          calculator pompa servodirectie defect.Ce pot sa fac?

          Comment


          • #6
            intra pe okazii este cineva de la Iasi care are noua 850 mil
            sau pe mercador ,tocmai.ro

            Comment


            • #7
              Originally posted by apo View Post
              am nevoie de pompa servo electrica de directie nou sau sh pret? Pompa mea a fost lovita de unu care nu a oprit la stop. si sau spart mufele . oare se poate repara?\

              am avut masina sparta si incuietorile nu mergeau deschideam numai cu inchiderea centralizata va rog sa mi dati solutii sa deschid masina deoarece ma lasat bateria si numai pot so deschid cu inchiderea centralizata . este logan mcv laureate multumesc

              mufele sparte se pot "repara" tigani
              asa am facut eu la masina de la munca
              lipesti fire direct si porma izolezi f.f.f.f bine si eventual baga pompa intr-o punga cand o pui pe masina
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • #8
                ofera si factura mi-am adus aminte . mi-a reparat masina de la munca
                daca vreti va dau nr am cartea de vizita ,e super de treaba . diagnoza e gratis la servicii de 50 lei
                Last edited by antonnio_stef; 30 January 2013, 02:06. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  o pompa electrica de servo-directie este simplu de montat,dar trebuie codata/invatata cu calculatoru masinii,se scriu niste date in calculatoru pompei,astfel nu va fi functionala,indiferent daca este noua sau SH

                  Comment


                  • #10
                    Am inteles ca daca pompa este sh nu mai trebuie scris nimic in calculator... ma rog sper sa gresesc eu
                    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                    Comment


                    • #11
                      Asa e, doar cand se monteaza pompa noua trebuie calibrata, daca e sh e plug&play.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google