Geamuri Electrice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geamuri Electrice

    Salutare, ma cam streseaza aplasarea butoanelor pentru geamurile din spate, m-ar interesa daca cineva le-a gasit o aplasare mai buna, ex. pe usi sau daca a montat cineva o comanda generala a geamurilor pentru sofer asa cum se gasesc la masinile mai rasarite

  • #2
    parca la cielo au comanda completa pe usa, dezmembrari - masuratori - decupari . Imaginatie iti trebuie , ca loc pe usa si pe plansa de bord este din belsug
    Pain brings out the truth in us all...
    ...how much truth can you stand?

    Comment


    • #3
      idea era sa vi vazut ceva imagini, ca daca te apuci si tai panou de la usa e cam nasol daca nu iti place cum vin

      Comment


      • #4
        exact din motivul asta nu am pus geamuri el spate optional...mai bine manuale decat sa ma enerveze

        Comment


        • #5
          geamuri electrice

          Stie cineva cum se face laLogan ca atunci cand închizi uşa din telecomanada sa se îchida si geamurile daca le uiţi deschise,aceasta chestie am vazut-o la Cielo?

          Comment


          • #6
            e o functie a unor alarme mai bunicele....iti pui o alarma de aia si rezolvi problema!

            Comment


            • #7
              sau vezi ca exista module care fac asta. pret in jur de 70 lei pentru 2 geamuri 80-100 pentru 4 geamuri.

              uite aici ceva. pe okazii vinde cineva cu 45 lei pentru 4 geamuri electrice.
              Last edited by B 83 RMJ; 23 January 2011, 17:43.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                sau incearca pe alfaromtrans ca e 40 lei pt.2 geamuri, 45 lei pt 4 .
                Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                Comment


                • #9
                  Originally posted by madalin83 View Post
                  Salutare, ma cam streseaza aplasarea butoanelor pentru geamurile din spate, m-ar interesa daca cineva le-a gasit o aplasare mai buna, ex. pe usi sau daca a montat cineva o comanda generala a geamurilor pentru sofer asa cum se gasesc la masinile mai rasarite
                  uite aici o posibila idee. e a colegului din india cu mahindra
                  succes!
                  Attached Files
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • #10
                    arata cutia aia ....
                    Last edited by nikuniku; 19 February 2011, 21:21.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by mihai.85 View Post
                      uite aici o posibila idee. e a colegului din india cu mahindra
                      succes!
                      o singura problema , daca ai copii si se leaga de ea sar putea sa nu reziste .
                      sigpic #

                      Comment


                      • #12
                        Nici cu alea asezate pe "podea" nu mie rusine.Aia mici le calaca in picioare la greu.Le pun centura de gat si tot degeaba.daca mai cumpar masina o sa-mi cumpar far geamuri electrice pe spate si plus de asta o sa scot manivelele alea..
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • #13
                          pentru geamuri electrice spate incearca sa te uiti la un reno megan din 2007,2008 eu am vazut la un prieten cum are electice si spate are toate comenzile pe usa soferului plus si pe usile din spate

                          si eu ma-m gandit sa pun la logaul meu dar mai astept un pic intai documenteazate bine si pe urma treci la actiune sincer sa fiu nici mie nu mi-a placut cu butonul de electrice spate cum e pozitionat sau alta varianta e sa sa le incadrezi in bord ca e destul loc in panoul frontal spor treaba
                          Last edited by B-11-RUY; 4 March 2011, 00:24. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            mihai_85 cat tea costat bancheta sa o faci cu imitatie de piele ca e super mijtooX

                            Comment


                            • #15
                              a scris ca e a unui coleg de forum din india... nu se vede?
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google