Aeratoare - Stiati De Ele ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aeratoare - Stiati De Ele ?

    Azi am facut curat in masina si s-a intamplat sa dau scaunele maxim in fata...dupa care am observant aceste aeratoare pt picioare.Stiu ca sis pusese cineva tot in acest gen.....nu ma asteptam sa am din fabrica puse pentru cei din spate. Masina este un laureate din mai 2012
    Attached Files
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

  • #2
    Nu cred ca trebuia subiect nou pt descoperirera asta.

    Comment


    • #3
      Multi stiu de ele.. Ce te mira ca ai tu pe Laureate? ) Am eu pe Preferance 2007
      Toate lucrurile bune dureaza putin!
      http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

      Comment


      • #4
        Tu est mai special. Eu nu am...
        MY CLA

        Comment


        • #5
          Am deschid un nou subiect pe seama lor pt ca nu mai era altul pe acesta tema...daca considerati ca este inutil rog moderatorul sa stearga acest subiect.
          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

          Comment


          • #6
            pe preference 2007 ? a mea e laureat 2006 si n-are
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              Originally posted by alex899 View Post
              Am eu pe Preferance 2007
              Eu pe, Prestige nu am Sa reclam la VC?
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #8
                Originally posted by alex899 View Post
                Multi stiu de ele.. Ce te mira ca ai tu pe Laureate? ) Am eu pe Preferance 2007
                Norocosule,,nici eu nu am pe al meu Partener,,deci?
                Vorba lui Iancu, o sa ma apuc si eu sa fac reclamatii la Vocea Clientului pt ca am aeratoarele spate lipsa

                Comment


                • #9
                  Sincer nu stiu ce sa zic, dar chiar imi pare rau de voi. Fac toti banii aeratoarele alea
                  Toate lucrurile bune dureaza putin!
                  http://www.loganclub.ro/forum/b_64_e...40#post1481440

                  Comment


                  • #10
                    mcv-urile si berlinele diesel au avut din 2007 conducte incalzire spate.
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Dacia style, au avut preferance acele aeratoare si nu au prestige-urile.
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • #12
                        Ajunge mai greu aerul la MCV in spate
                        sigpic

                        Comment


                        • #14
                          La ABS plus 2007 iulie 2007 sint.

                          Comment


                          • #15
                            Originally posted by alex899 View Post
                            Sincer nu stiu ce sa zic, dar chiar imi pare rau de voi. Fac toti banii aeratoarele alea
                            Originally posted by bGy View Post
                            Ajunge mai greu aerul la MCV in spate
                            Pfff,,acum am vazut,, @Alex are MCV si DIESEL pe deasupra,,deci iarna/vara canci caldura/racoare in spate pt pasageri
                            Chiar imi pare rau si mie ca nu am acele aeratoare, dar fiind benzina si berlina pe deasupra, cica astia de la dacia au considerat ca nu imi trebuie asa ceva.

                            Cu alte cuvinte,,acele conducte sunt montate doar pe MCV-uri pt ca aeratoarele din fata pur si simplu nu fac fata pt tot habitaclul.
                            Pasagerii din spate cam dardaie la propriu pana se incalzeste toata masina, daca mai ai si DIESEL, chiar ca imi pare rau de ei
                            Multi cu DCI(MCV)..au sobe de teracota in spate....am glumit aici si trebuie tratat ca atare.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google