Fise bujii deteriorate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fise bujii deteriorate

    care ati intampinat probleme de genul asta? am schimbat doua randuri de fise si tot se deterioreaza zici ca le rod soarecii ,care sa fie motivul?pe nimeni n-am auzit de asa ceva,fisele care le-am cumparat erau tot de renault " BERU"

    fara limbaj "mirc", te rog...
    Last edited by Seba; 4 February 2009, 11:38.

  • #2
    poate chiar le-au ros soarecii ! ... eu le am de cand e masina... respectiv 2005 si sunt foarte intregi ...

    Comment


    • #3
      poti fi sigur ca sant soareci si mam confruntat cu ei spala motorul cu ceva solutie sa schimbi mirosul sau angajaza o mata

      Comment


      • #4
        Stiu pe cineva la care i-au ros soareci fisele dar nu erau de logan si a fost nevoit sa le schimbe.

        Comment


        • #5
          Daca fisele sunt originale, cumparate de la dealer si dupa oprirea motorului nu se observa supra-incalzirea lor, e clar ca ceva le roade.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            aaaa, vezi ca eu am patit ceva de genu, cand mi-am schimbat bateria, cu una lafel de proasta, si clocea acidul in ea, si mi-a topit firele de la xenon....la tine poate o fi sarit pe fise...zic si eu...bafta

            Comment


            • #7
              Pot sa fie si soarecii!
              Am un var care tine masina in garaj si soriceii i-au ros pe langa asta si firele de la triple si nu mai avea lumini!
              sigpic
              !

              Comment


              • #8
                eu nu am garaj si tot a intrat un soarece noroc ca nu a mancat decat izolatia de la ifrele bujiilor la una singura ca lam depistat si casapit

                Comment


                • #9
                  soareci sunt sigur mie la oltcit mi-a ros toata instalatia electrica
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #10
                    adrian..asigurate ca nu parchezi masina pe un canal ceva...am un vecin care a patit la fel...bafta
                    TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google