Logan Easy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    versiunea easy este sub orice critica ... va zic din experienta ... am app 8000 km cu ea si ... exceptand echiparea laureate ... este rau de tot alarma proasta nu mai clipesc semnalizatoarele suna aiurea, ornamentu pus de mantuiala, kitu de recul e prost montat au dat gaurile aiurea daca ai un stalp in unghiul mort el zice k nu e nimik, mp3'u e jalnic ... materiale proaste ... singuru lucru bun de pe ea e cotiera care e ... cat de cat utila ... dar nu se justifica diferenta de pret adica ... mi se pare hotie pe fata ... astept sa-mi vina kiss fm sa vedem daca iau iar teapa cu + pe laureate ... sper sa nu
    sigpicMy ride

    Comment


    • #32
      scuze pt off topic dar de versiunea kissfm stie cineva ceva?

      Comment


      • #33
        Originally posted by daniberila View Post
        scuze pt off topic dar de versiunea kissfm stie cineva ceva?

        eu detin un kiss, bineintels ca ma isunt persoane de pe aces forum care au asa ceva asa si tin sa mentionez faptul ca sunt ff multumit de masina si dotarile care le are. sa iti zic cam ce ar avea la cap dotari... "bord" de prestige, inele aeratoare cromate, volan imbracat in piele, schimbator imbracat in piele cu ornament cromat (Prestige), tapiterie specifica kiss fm, stripping stalp central, oglinzi electrice incalzite, geamuri electrice fata (am inteles ca electric spate e cam prost asa e ? ), servo, abs, ac, cb, eleron incorporat in porbagaj, stopurile sunt clare (semnalizari) ... torpedou iluminat, proiectoare ceata, mp3 blaupunkt, prelungire consola centrala cu spatiu de depozitare.. torpedou iluminat cam astea sunt dotarile .. a si sa nu uitam piesa de rezistenta ) spotul delectura )

        Comment


        • #34
          @daniberila: http://www.loganclub.ro/forum/logan_kissfm-t756.html


          Si despre versiunea Easy, nu se mai fabrica din lipsa de comenzi, se mai gaseste doar prin stocurile dealerilor.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            Nu-i adevarat , au renuntat ei pentru ca au realizat ca daca dau toate acele optiuni la preturi promotionale ies in pierdere (sursa sigura) comenzi mai aveau dar conducerea a luat hotarirea ca nu e rentabil sa dea optiunile alea la preturile respective cand ti-le pot vinde mult mai scump separat

            Comment


            • #36
              Referitor la alarma. daca are cineva schema ei, pentru ca suna foarte incet si asi dori sa-i mai pun o sirena ceva sa o fac chiar alarma. multumesc!

              Comment


              • #37
                Nu se poate adauga alta sirena, am incercat eu.

                Comment


                • #38
                  multumesc pentru raspuns. totusi daca are cineva schema.....

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google