Preference

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    da dar asta doar din 2009 a meu e din 2008

    doar cele cu noul face-lift aveau in 2008 abs standard si in 2008 inca se mai fabrica preference cu vechiul face-lift si fara abs
    Last edited by basalte; 17 June 2010, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #92
      cum adica,noul face-lift si vechiul face-lift,nu inteleg,sunt mai multe face-lifturi?sau asa ii spui tu la ph1(vechiul face-lift) si ph2 noul (face-lift)

      Comment


      • #93
        probabil se refera la masinile fabrica in 2008 cele fara abs .... si cele fabricate dupa 1 ian 2009 cand s-a montat obligatoriu abs pe toate versiunile

        Comment


        • #94
          Originally posted by PCH View Post
          cum adica,noul face-lift si vechiul face-lift,nu inteleg,sunt mai multe face-lifturi?sau asa ii spui tu la ph1(vechiul face-lift) si ph2 noul (face-lift)
          da de ce ii spui ph?e ceva legat de dermatologie

          si ca sa ma fac inteles dotarea standard de abs este din 2008 nu din 2009.poate din 2009 erau obligati sa monteze.am cumparat preference-ul meu cu abs la acelasi pret ca si cel fara abs doar ca cel fara abs era(sa ma exprim corect)PH1.al meu e PH2.durere faza asta cu ph-ul.ma amuza deja.da ce inseamna ph?in domeniul auto ma refer))))))))
          Last edited by basalte; 28 November 2010, 22:03. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #95
            Sa inteleg ca si preferanceul meu are filtru de polen?

            Comment


            • #96
              E putin probabil sa aiba filtru de polen . Si eu am tot Preferance si nu am acest filtru .
              Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

              Comment


              • #97
                nu ai filtru de polen nici ambtion nu are....

                Comment


                • #98
                  Originally posted by basalte View Post
                  poate din 2009 erau obligati sa monteze.am cumparat preference-ul meu cu abs la acelasi pret ca si cel fara abs doar ca cel fara abs era(sa ma exprim corect)PH1.al meu e PH2.durere faza asta cu ph-ul.ma amuza deja.da ce inseamna ph?in domeniul auto ma refer))))))))
                  Ph e prescurtarea de la frantuzescul "Phase", adica faza.

                  Loganul are doua genuri de caroserii, Ph1 (Faza 1, cel din 2004 si imbunatatit la sfarsitul lui 2006 cu stopuri cu semnal alb, culori noi, maciulii noi etc.) si Ph2 (Faza 2 schimbat mai radical, atat in fata si in spate, putin in lateral, cat mai ales la interior).
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by radu cornel View Post
                    nu ai filtru de polen nici ambtion nu are....
                    mai mult ca sigur nici o versiune nu are filtru de polen!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google