Claxon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Claxon

    mi s-a stricat claxonul, l-am folosit prea muult la o inmormantare, pot sa-i pun un claxon de la un alt tip de auto, este vreo problema?

  • #2
    Singura problema, zic eu, e ca nu o sa ti se mai potriveasca mufa. Dar le adaptezi si poti monta orice claxon. De preferat ceva bun nu cele de 15 lei. Bafta!

    Comment


    • #3
      se poate pune si de la alte masini. vezi sa fie unul bun cum zicea si alin. nu la 15 lei.

      Comment


      • #4
        Originally posted by andunu View Post
        mi s-a stricat claxonul, l-am folosit prea muult la o inmormantare, pot sa-i pun un claxon de la un alt tip de auto, este vreo problema?
        tata trebuie sa dai bara jos, ca sa poti sa lucrezi calumea la claxon,si mie mi sa ars la o nunta. Si pana nu am dat spoilaru jos, nu am putut face nimic, te chinui degeaba.Si eu tot asa te indrum mai bine dai un ban si iei alt claxon calumea, nu de la MEGA DRIVE

        Comment


        • #5
          Originally posted by grutzz View Post
          tata trebuie sa dai bara jos, ca sa poti sa lucrezi calumea la claxon,si mie mi sa ars la o nunta. Si pana nu am dat spoilaru jos, nu am putut face nimic, te chinui degeaba.Si eu tot asa te indrum mai bine dai un ban si iei alt claxon calumea, nu de la MEGA DRIVE
          intradevar este spatiul destul de mic dar eu am reusit sa il dau jos destul de repede si fara sa ma chinui si nu a durat, in jur de 10 minute; cu dat bara jos sa nu te chinui in jur de o ora lejer ti-a luat. deci se poate si fara sa demontezi alte componente ale masinii.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google