Cum As Putea Modifica Saltarea Geamurilor Electrice Fara Sa Mai Tin Apasat Butonul

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum As Putea Modifica Saltarea Geamurilor Electrice Fara Sa Mai Tin Apasat Butonul

    salut, cine ma poate ajuta si pe mine sa modific instalatia geamurilor electrice, ca atunci cand apas butonul, geamurile sa se ridice automat, sa numai fiu nevoit sa tin degetul apasat. majoritatea masinilor straine au acest sistem. are cineva vreo idee???

  • #2
    Cumpara butoane cu impuls!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • #3
      si functioneaza fara nici o alta modificare?

      Comment


      • #4
        Nu mai faci nici o modifcare ....doar inlocuiesti butoanele
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • #5
          ok, o sa caut, dar presupun ca nu o sa gasesc la fel ca cele originale, macar sa se potriveasca in locas

          Comment


          • #6
            Daca ai faza 2 nici nu stiu daca gasesti deocamdata. Uite eu am cumparat 2 bucati chiar ieri dar pentru faza 1, costa un picut cam mult (140 de lei ambele) dar crede-ma ca acum imi pare rau ca nu le-am luat mai demult, si cum spunea si prietenul GMV nu am facut decat sa le-nlocuiesc cu celelalte. Atat! Se merita sa stii, nu mai stai toata ziua cu degetul in buton!
            Succes!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • #7
              Ori cauti pe sectiunea bursa si le cumperi de-a gata...ori arunci un ochi aici si mai citesti una alta,ori te uiti aici cum au facut altii...succes si pe viitor foloseste functia search.
              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google