Vreau Si Eu Preference

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau Si Eu Preference

    Vreau sa-mi iau si eu o masina noua si la banii pe care ii am logan preference pare cea mai buna oferta.Imi puteti spune si mie cat costa inmatricularea, asigurarea,etc la un logan si daca se merita?Sau mai bine un second hand mai mic sau cu 150.000 km?M-ar interesa motorul de 1.6.

  • #2
    Eu am Preferance 1.6 albastru egee si sunt foarte multumit.Ce te intereseaza pe tine cred ca te duce pe la 1000 ron.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      Eu te sfatuiesc sa iti iei abs+...pt 100 de euro in plus ai proiectoare si abs...deci e chiar bun pretul.......bravo pt alegerea facuta..(logan).
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #4
        Alege clar Logan nou. Si eu iti recomand un ABS Plus, daca nu, ia Preference. Asigurarea RCA costa in jur de 300 lei/an. Taxa de prima inmatriculare costa 650 lei, iar dupa 1 iulie o sa coste 1.370 lei.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Totusi de ce nu un Laureate sau Laureate Plus SH daca nu se poate nou? Aerul conditionat e o optiune foarte importanta, si apoi, fiind SH, nu mai platesti taxa de prima inmatriculare.
          Zambeste, maine poate fi mai rau!

          Comment


          • #6
            Ce-l mai bine ia un prestige si te-ai scos ;)
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • #7
              Pe site-ul Dacia, un Preference 1.6 costa 7500 euro, iar ABS plus 1.6 costa 7600 euro. Daca vrei A\C se poate pune ca optional dar costa 600 "iepuri". Acum sunt banii tai, dar eu zic sa iei ABS plus, e practic cea mai buna varianta ca poti sa pui cam ce vrei pe ea.
              Am vazut oferta de la Dacia. Iei DCI si iti platesc ei taxa de prima inmatriculare in valoare de 168 Euro.
              Last edited by andrei; 1 May 2008, 22:04.
              zoom-zoom

              Comment


              • #8
                Laur_cos : "Iei DCI si iti platesc eu taxa de prima inmatriculare in valoare de 168 Euro." am si eu dci imi platesti si mie ? ca vad ca esti domn generos
                sigpic

                Comment


                • #9
                  greseala. E vina mea ca I e langa U la tastatura? Iti platesc cei de la Dacia, doar nu dau eu 168 euro sau sa incurajez motoarele DCI Poate se indura un moderator sa modifice
                  zoom-zoom

                  Comment


                  • #10
                    Orice ai lua sa o iei neaparat cu ABS,se merita din plin,iti zic eu ca nu am :

                    Comment


                    • #11
                      De acord cu Supercar. Daca era ABS plus cand mi-am luat masina il dadeam in colo de A\C, ca oricum nu ajuta asa de mult ca ABS-ul si imi luam si eu cu ABS.
                      Supercar se vaita si are gume foarte bune GoodYear, imagineaza-ti cum ma opresc eu cu Kormoran
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • #12
                        Sau eu cu montana )) pe preferance al meu
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Investeste bani mai bine in ceva sa scoti profit decit in logan
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by laur_cos View Post
                            Am vazut oferta de la Dacia. Iei DCI si iti platesc ei taxa de prima inmatriculare in valoare de 168 Euro.
                            Asta e valabila pentru masinile aflate in stoc la 31 ianuarie 2008.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              Poti sa iei si un ambiance ce e nou e sfant sa nu faci gresala sa iei sh
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google