Lac,vopsea

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lac,vopsea

    Am fost cu masina ..La spalatorie,si dupa ...Ce a curatat o baiatu de acolo cu ...Pistolu cu presiune,am observat ca mi a sarit lacu de p capota ... O portiune de vre o 10 cm lungime si 2 cm latime...Ceva de genu !!!Acum ce sa pot sa fac ca sa nu vopsesc toata capota ,exista vre o solutie sa repar asta??

  • #2
    Sa il strangi de gat pe baiat in primul rand, asta sa intamplat pentru ca spuma sau ceara(daca a folosit) a fost prea concentrata... Crede'ma ca stiu ce zic , mai cunosc cazuri... Asa ca ia'l de il zgaltzaie putin... Iti recomand un polish, dar sa mergi la o firma ce presteaza asa ceva ca sa fii sigur ca nu e bataie de joc man, e o vorba "dai un ban, dar stai in fata"
    succes in a'l zagaltzai pe tip si mult mult succes cu polish

    p.S. Daca foloseste un polish de calitate superioara acea zona "non-lac" se va remedia in proportie de 80-90% , doar atent sa te uiti se distinge mica diferenta

    Comment


    • #3
      Se mai discuta acelasi lucru aici
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google