Am Eroare 0p300

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am Eroare 0p300

    imi da eroare 0p300 si nu stiu de la ce pe benzina nu prea face probleme dar pe gaz face nu se prea accelereaza am fost la test pe gaz si spune ca ii ok am schimbat si fitrele.LA test la motor da aceasta eroare ce o fi? stiti careva /

  • #2
    Pai unde-ti da tie eroarea daca e OK ?
    1.6 MPi Icy White

    Comment


    • #3
      Eroarea e P0300 si inseamna ceva eroare in cilindri, posibil buji sau injectoare...
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • #5
        imi da eroare la test de motor

        Comment


        • #6
          da vad ca nu va prea pricepeti nici voi.Cred ca ce auziti de la alti spuneti si voi pe forumul asta ok pa baieti

          Comment


          • #7
            Interesant ca nimeni nu sa ocupat de acest post si mie tocmai mia dat codul P300. Am un logan de 5 ani 1.4MPI cu aproape 85000 km la bord. Ce este interesant este ca la relanti este ok cand este subturata si o accelerez parca ar fi dacia din '80 cu avansul dereglat.
            Sper sa nu uitati sa va uitati si pe la postul asta. Va multumesc.

            Comment


            • #8
              Unde naiba afiseaza codul asta de eroare ?
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #9
                Banuiesc ca pe bord le apare eroarea (sau poate la vre-un test cu DDT2000 sau CLIP). Dar nimeni nu s-a obosit sa precizeze unde le apare eroarea.
                fara linkuri externe

                Comment


                • #10
                  shh... liniste ca in ziua de azi toti sunt tunneri si fac diagnoze care mai de care mai priceput. ala care ti-a facut diagnoza sa-ti zica si ce inseamna , daca noua ne dai cu flit mai bitza...

                  sigpic

                  Comment


                  • #11
                    De obicei e de la bobina de aprindere , dar mai intai verifica bujiile si fisele.

                    Comment


                    • #12
                      viorel_tms
                      mai uitete si tu la data ultimei postari,sau vrei sa faci posturi aiurea?
                      „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google