Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Archangel80 View Post
    Adica bej? Eu stiam ca acea culoare e doar pe Prestige.
    dap este bej

    Comment


    • Originally posted by btecus View Post
      exact aceeasi plansa de bord se regaseste si la Story
      Posibil sa fi imprumutat plansa de bord si pe viitoarele versiuni, dar nu se cheama Prestige; despre asta vorbim nu?
      Modelul Prestige este echipat doar cu motorul de 1.6/16v. Se putea comanda si modelul Laureate cu motorul de 16v, jante, proiectoare, geamuri, dar plansa de bord, volanul si husa schimbator, care erau imbracate in piele, erau rezervate doar versiunii de top.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • A mai fost si dci pe Prestige.
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • Si asta e adevarat; era motorizarea de 85 cp, dar destul de limitata seria.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Parca era cu 1000 de euro in plus fata de benzinar.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • da, e vorba de plansa de bord care e la fel. tapiteria, centurile si dotarile sunt specifice modelului story. iar pentru recunoastere exista stickerul "Story" sub logan pe portbagaj. in loc de "by renault"
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by D-FENS View Post
                Parca era cu 1000 de euro in plus fata de benzinar.
                Mai mult; cred ca era 10950E fata de 9550E, la 1.6 16v. Am cochetat cu ideea, dar am ramas la benzinar.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Cam astea erau preturile pentru Ph2.
                  Ph2 este cu 4 cm mai lunga decat Ph1.
                  Attached Files
                  Last edited by Archangel80; 5 November 2013, 16:16.

                  Comment


                  • Eu cand l-am luat am dat pe aproape 12000euro fiind si MCV si am mai avut si un ghinion ca s-a marit euro

                    Comment


                    • Originally posted by Archangel80 View Post
                      Cam astea erau preturile pentru Ph2.
                      Ph2 este cu 4 cm mai lunga decat Ph1.

                      Nu stiu daca e mai lunga,dar pretul e cel din tabel.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • "Cei 4 centimetri în plus plasează modelul mai mult spre segmentul C, lăsând locul lui Sandero în cel B. Exprimate în cifre, noile valori înseamnă 4,29 metri lungime şi 1,74 lăţime. Creşterea dimensiunilor se resimte în interior, acolo unde spaţiul, destul de generos şi până acum, devine atu-ul principal în raport cu concurenţa directă a acestui model."

                        Dintr-un articol de la lansarea faceliftului. Cat o fi de adevarat nu stiu.

                        Originally posted by DoruOne View Post
                        Eu cand l-am luat am dat pe aproape 12000euro fiind si MCV si am mai avut si un ghinion ca s-a marit euro
                        Pe mine m-a costat 6400 euro. Reducerea Dacia si tichetele Rabla. Pret final cu tichte rabla 7400 euro. Super pret. Nu cred ca achizitonam modelul daca era mai scump. Probabil ma plimbam in vreun sh acum.
                        Last edited by Archangel80; 5 November 2013, 16:48.

                        Comment


                        • 13200euroi MCV alb DCI e5 2011 comadata in februarie livrata in mai....parca comandasem OZN...

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google