Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut!
    Si-a montat cineva pe Prestige conducte redirectionare aer catre locurile din spate?

    Comment


    • Nu cred ca a montat cineva pe Prestige, dar au montat pe alte echipari, care nu difera cu nimic fata de Prestige. Deci se pot monta.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • logan prestige 1,6 16v are cotiera pentru sofer/pasager in dotarea standard sau trebuie comandata separat?

        Comment


        • Trebuie montata separat iar cu manopera cu tot creca ajunge cam 250RON

          Comment


          • Logan Prestige

            Stie cineva daca anuntul celor de la uzina privind chemarea pentru control antirugina la rotile din spate a masinilor fabricate in anul 2006 se refera si la modelul Prestige?

            Comment


            • Si la Prestige se refera, de ce nu.
              Daca nu primesti nimic acasa, poti merge in service si ruga un om de la birou sa verifice daca masina ta e vizata pentru OTS.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Logan Prestige

                Asta ar fi culmea, daca si la modelul de top al Loganului, fabricat in 2006 s-ar descoperi rugina. Ne intoarcem la metehnele vechii Dacii? Ce tabla au folosit, sau cum au tratat-o? Mai mare rasul, in cazul nostru a se citi plansul...

                Comment


                • Dar crezi ca are regim special de fabricare Prestige-ul? Sau ca e facut din alta tabla sau de alti lucratori?
                  Te inseli, e facut ca orice alt Logan, fie el Ambiance sau orice echipare.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • postati va rog niste poze cu interiorul de prestige ma refer la fetele de la portiere... ms mult
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • Originally posted by andrei View Post
                      Dar crezi ca are regim special de fabricare Prestige-ul? Sau ca e facut din alta tabla sau de alti lucratori?
                      Te inseli, e facut ca orice alt Logan, fie el Ambiance sau orice echipare.
                      cum andrei adica eu pe mcvul meu de aproape 13000 de euro am tabla cum au toate troacele alea de 7000... vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nu mi vine sa cred , dau anunt vand mcvu eu am crezut ca-s mai cu mot...


                      PS. glumeam

                      acuma nu serios , apropo de ce se discuta mai sus topicul asta e ptr prestige la inceput prestigeul era doar 1.6 16v , acum e si cu dci deci ar trebui sa ramana topicul asa cum e...

                      am visat si eu la un prestige dar din cauza nevoilor si a faptului ca nu imi permit 2masini mi-am luat mcv , dar as da orice ptr interioru ala mortal...

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        cum andrei adica eu pe mcvul meu de aproape 13000 de euro am tabla cum au toate troacele alea de 7000... vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
                        Cum adica, Ambitionul meu e facut la fel ca Ambiance-ul? Il vand, e clar.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • @sonykel: as da orice ptr interioru ala mortal...
                          eu am mers si cu alte loganuri si diferenta principala e comportarea la drum:d
                          nu ma intelege gresit, dar singurul lucru care iti incanta privirea pe prestige sunt ceasurile albe de bord, volanu si schimbatoru de piele (pe care cred ca si tu le ai). in rest motoru face diferenta, asta ca sa parafrazez reclama alte lucruri nu prea ai cum sa vezi cand conduci...bine eu sunt si pentru tuning la partea mecanica in primu rand, ca ala se simte, si apoi altele...
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • salut.baieti.am.si.eu.un.1.6.16vsi.sunt.multumit,d e.el

                            astept.pareri
                            Last edited by andrei; 10 February 2008, 12:37.

                            Comment


                            • Originally posted by Teddyy View Post
                              salut.baieti.am.si.eu.un.1.6.16vsi.sunt.multumit,d e.el
                              Originally posted by Teddyy
                              astept.pareri
                              vrei sa fi laudat (tu peronal sau masina ta) sau vrei parerei obiective?
                              ps:tastatura ta e defecta?
                              pps: vand si eu ambitionu' daca e facut la fel ca ambiance-u'....
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Baieti !. Hei , baietii , nu vindeti toti Logan-urile. Eu nici nu mi-am luat inca si voi deja le vindeti ! Ma de-mobilizati , zau asa !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google