Ce Parere Aveti De Loganul De 5900 Euro?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Parere Aveti De Loganul De 5900 Euro?

    Salut.Ce parere aveti de Loganul de 5900 euro? A cumparat cineva aceasta varianta? pareri...

  • #2
    pentru taxi cred ca e cea mai buna alegere

    p.s. daca ai bani de o versiune mai echipata, nu ezita sa iei alta. versiunea de echipare "logan" la 5900 de euro este doar caroserie si motor. multe lipsuri are fara de ambiance. cel mai bine ar fi daca ai avea bani macar de preferance.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      ia macar cu servo si geamuri electrice ca e mai greu de pus dupa....

      Comment


      • #4
        un fel de dacia 1410 restilizata...insa cam scumpa la ce are. la banii astia cred ca iti aduci de afara cu tot cu taxe o masina dotata ca un ambiance, preferance chiar laureate.ce sa zic , cred ca fiecare isi va lua masina in functie de buget si preferinte pina la urma. oricum ff slaba dotata. C afapt divers, centurile pe fata nu sunt automate, dar de cele de pe spate nu spune nimic in oferta. asa aveam la Oltcitul din '86.....buna masina si aia la vremea ei..
        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

        Comment


        • #5
          chiar tata, am vazut la nemnti logan aproape nou(2 ani) cu imbunatatiri de pe la 2800eur...cu o aripa si usa lovita am vazut la 2500eur si 18 000k la bord(parea noua)....

          Comment


          • #6
            La logan e bine sa luati versiunea echipata cu aer conditionat chiar si pentru taxi..... ca in anotimpul de vara multi clienti prefera ac asa ca mare grija ce veriune alegeti.

            Comment


            • #7
              ms pt sfaturi..in fine...voi vedea ce o sa imi iau pana in vara....m-a facut cu ochiu' si oferta la fiat albea de 5700e+rabla...oricum cam la fel de "cheala" in privinta dotarilor.

              Comment


              • #8
                Originally posted by iulianyyy View Post
                ms pt sfaturi..in fine...voi vedea ce o sa imi iau pana in vara....m-a facut cu ochiu' si oferta la fiat albea de 5700e+rabla...oricum cam la fel de "cheala" in privinta dotarilor.
                Cunosc caz care a ales Albea in loc de Logan si acum regreta!!! Poate e o exceptie! Cine stie??????????????

                Comment


                • #9
                  Si eu cunosc un caz identic cu Albea !!! Si taximetristi parca sunt obligati sa aiba ac .....
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    tinand cont ca se zvoneste ca bara stabilizatoare la noul logan nu este... deja isi spune pretul

                    Comment


                    • #11
                      nici vechiul nu avea pe toate modelele...asta nu scuza dacia pt "ofertele" lor
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #12
                        Mare branza face bara aia pentru o masina de familie ?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Seba View Post
                          nici vechiul nu avea pe toate modelele...asta nu scuza dacia pt "ofertele" lor
                          mai exact pe ce modele avea?

                          Comment


                          • #14
                            Ca sa incheiem offtopicul: doar ambiance nu avea.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google