Ceasuri Bord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da, sint prinse in clipsuri, stinga iese mai usor, pentru dreapta trebuie data consola centrala jos ( dai jos RDC-ul si demontezi consola tragind de jos ) ca sa eliberezi ornamentul dreapta sa eliberezi cochilia bordului. Eu am scos odata cochilia fara sa dau jos ornamentul dreapta dar a fost mai greu, trebuia sa dau consola jos, asa m-am ales cu ceva zgirieturi pe miini.

    Comment


    • #47
      fratilor nu mi se mai aprind luminile de la turometru si vitezometru, siguranta este buna, ce credeti ca s-a intimplat, restul luminilor din bord se aprint, help help

      Comment


      • #48
        daca ai umblat pe acolo sigur ai facut ceva gresit

        Comment


        • #49
          nu am umblat la nimic pur si simplu nu s-au mai aprins

          Comment


          • #50
            Verifica si siguranta de la tabloul de bord, nu doar de la lumini pozitie.
            Ceasurile functioneaza normal? Lumina se aprinde la butoane odata cu pozitia?
            GL-22-TOF

            Comment


            • #51
              da ceaurile functioneaza normal, totul se aprinde inafara de turometru si vitezometru

              Comment


              • #52
                Salut

                Poate posta cineva poze cu luminile din bord schimbate?
                Ma intereseaza sa imi fac si eu bordul albastru si ecranul verde.si sunt curios cum se vede.
                Sau ceva pareri daca aveti.
                zambeste ...

                Comment


                • #53
                  Sa iti faci o idee....
                  Attached Files
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • #54
                    cu ajutorul informatiilor voastre ,m am apucat de treaba ...rezultatul se vede ...multumesc colegilor!
                    Attached Files

                    Comment


                    • #55
                      a iesit perfect,daca mai pui si ace rosii atunci o sa fie si mai misto

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google