Un Nou Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bine ca pana acu va plangeati ca vreti butoanele pe usi, acu nu-i bine. vreti si consola schimbata.

    mie-mi plac volanul de duster si tetierele spate tip virgula. claxonul pe volan nu-l gasesc personal util, mi-e peste mana sa dau cu capul in volan sa claxonez, mai usor e de la blocul de lumini.

    Comment


    • #17
      cum zice si bro loganul nu se vrea o masina sexy ,exotica sau mai stiu eu ce alt gen.lumea a vrut butoane pe usi .no , le-au pus pe usi.multi vroiau sa dea cu pumnul in volan ca sa claxoneze.acum au claxon in volan.ei au incercat sa satisfaca unele dorinte ale clientilor dar cu niste cheltuieli mici.au prelungit buzunarul ala .iar la plansa nu au mai dat doua gauri.e bine.ca se putea mai bine ..asta e.
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • #18
        nu-mi plac deloc fetele de usi hidoase!

        Comment


        • #19
          hai ca-i super . consola aia cheala daca ar fi sa fie in romania ar fi fost schimbata super urgent de catre noi cu una de ph2 si atunci parca-i alta masina .ce boxe tepene ar intra in usile pe fata nu mdf , nu distantiere nimic .

          Comment


          • #20
            cred ca masina respectiva este facuta la rusi sau in brazilia ca nu este dacia ci renault

            Comment


            • #21
              Pai in primul post scrie ca masina respectiva este fabricata in Brazilia.

              Comment


              • #22
                Urat ... cu spume
                Sper sa nu fabrice si ai nostrii asa ceva.

                Comment


                • #23
                  Interesante asa zisele modificari - luat dintr-o parte si pus in alta . In afara de claxonul de pe volan, butoanele geamurilor electrice spate si farurile, nu imi place nimic
                  House is in the house

                  Comment


                  • #24
                    Mie imi place.O sa arate din ce in ce mai bine si Dacia noastra si o sa fie totul mai practic.
                    Iara m-am culcat tarziu...

                    Comment


                    • #25
                      interiorul arata normal,cum trebuie sa arate!mie imi place,este foarte ok!

                      Comment


                      • #26
                        {-_-}

                        Cum a spus si Dominum - in afara de claxonul pus pe volan si satelitul de comanda pt CD-player - nu imi place deloc - are o figura si mai de 'cazan' decat actualul

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google