Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este diferenta de gust . Orice ti-ai lua sa-l stapanesti sanatos sa ne impartasesti si noua ;)
    1.6 MPi Icy White

    Comment


    • Eu zic sa mai negociezi cu ei. Poate poti scoate un discount mai mare. E posibil sa accepte pentru ca oricum banuiesc ca se vand greu cele ramase pe stoc .Asta daca vrei neaparat partenerul.
      Eu personal as alege ph2-ul .
      Last edited by bossake; 2 October 2008, 01:44. Reason: edit
      Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

      Comment


      • Asa e . Negociaza la sange . Iti vor da in + pe langa dotarile standard si covorase nebuneli , alarma sau alte cele , presurile de noroi sau plasa de portbagaj tavita . Eu mi-am luat Ph2 pt ca asta mi-a placut mult si am negociat sa-mi dea covorase cauciuc si presurile de noroi (aveam de ales intre alarma costa 120Ron manopera sa o puna , presuri sunt 180 RON si un plin de benzina 180 RON)
        1.6 MPi Icy White

        Comment


        • Toti dealer-ii au oferte de astea,sau numai unii si aia le tin pt ei??Si daca iti zice din start ca nu au,ce sa mai negociezi?Le spui ca nu mai iei masina de la ei?
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • Originally posted by D-FENS View Post
            Daca ala din probe avea jante din tabla,nu-nseamna ca Prestige va fi la fel.
            Normal, ala era pentru export, de aia avea jante de tabla.

            Si toti dealerii pot sa dea ceva la achizitionarea masinii, acum depinde de consilierul de vanzari.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Pot sa dea sau trebuie sa dea?

              Comment


              • Pot sa dea. Daca esti bun negociator(eventual le pui un pistol la tampla ) primesti cate ceva. Sau daca cumperi un model ce nu prea se vinde.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • Cam la orice vanzare ar trebui sa dea ceva, macar simbolic.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Depinde de oferta lor in acel moment(eu am primit RCA gratis),daca n-au nicio promotie ce sa negociezi cu ei,negociezi doar in cazul in care sunt mai multe oferte si ai ce alege dar din nimic n-ai ce sa alegi,te trimit la plimbare eventual.Parerea mea e sa ei PH2 mai ales ca e o conceptie noua si ptr 300 E diferenta chiar merita.
                    KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                    Comment


                    • Nu te va costa nimic sa incerci . Nu-ti convine , fac nazuri , fetze - fetze mergi la alt dealer . La mine nu mai stiau cum sa faca sa cumpar o masina . Haideti sa va aratam , daca luati asta va dam si de asta si tot asa . Iar eu insistam pe ABS + EBD + afu care atunci cand am facut eu comanda pe 28 iulie nu se dadea gratis pe GPL , am insistat si am intrebat a sunat aia la uzina , a facut o precomanda pentru data de 22 sept (atunci se estima ca venea masina) pentru ca era uzina in remont 1 luna si 4 zile a zis DA AVETI SI ABS + EBD + AFU in pret oferit de DACIA nu de noi . Noi va oferim bla bla si mi-au dat de toate
                      1.6 MPi Icy White

                      Comment


                      • Asa e in cazul cind sunt mai multi dealeri in oras ,cind e unul singur ,nu ai nici o oferta ,cazul caremil iasi ,,,nik la nik,,,,,,bafta!!!

                        Comment


                        • Eu ma bucur ca mi-au dat la mecla... Pixuri ,parasolar si alte prostii da la toti fraierii! Macar am luat-o de pe stoc si a venit repede...

                          Comment


                          • Am primit azi din Franta de la standul Dacia noua emblema Dacia (desfacatorul de bere) pentru pus pe gulerul la camasa sau in piept . Am o rubedenie care prezinta Dacia la salonul auto PARIS si mi-a trimis de acolo . Cand vine probabil o sa-mi comunice si nouatile
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • De unde as putea cumpara si eu un breloc cu dacia logan?

                              Comment


                              • De la orice Dealer Dacia (made in china)sau din targ unul mai contrafacut (tot made in china dar cu buget de austeritate) .
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google