Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si mai mult ca sigur, la viitoarea masina care va apare peste 2-3 ani cum zice si @andrei, care va inlocui loganul, nu vor mai fi cele 2 motoare de 1,4 8v si 1,6 8v, care sunt antice, asa mi-a soptit mie o pasarica...
    Multa lume, putini oameni...

    Comment


    • Formatul farurilor sunt ca la noi doar pozitia semnalizarii si a luminilor este alta, si nu prea cred ca o sa apara pe la noi, nu are sens.

      Comment


      • Sa revenim la subiect, nu mai discutati de Loganul din Iran!
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Originally posted by andrei View Post
          @grecu george: Oricum peste 2-3 ani era planificata lansarea noului model, cu sau fara ajutorul statului. Si totodata se va scoate din fabricatie modelul existent.
          asa stiam si eu dar francezi sant mai tigani ca romani si de ce nu ar lua ceva bani degeaba

          Comment


          • De ce dom'le sa nu vorbim de iranlogan?Cand am citit un interviu cu un sef ,proiectant pe la renault,am ras cand am aflat ca studiile de piata aratau ca romanii vroiau o masina in care sa intre patru barbati grasi,o chiuveta,un porc si un sac de cartofi!La iranieni trebuie,probabil sa intre un iranian slab,patru neveste grase,si in portbagaj o capra,sase copii si o nevasta pedepsita ca a ars mancarea(adica i-au taiat gatul!).De-aia arata asa!

            Comment


            • Am si eu o rugaminte la posesorii de Prestige: cand am fost la dealer pentru un drive test nu aveau varinata prestige, asa ca m-am plimbat cu un 1.6 16v laureate banuiesc si imi explica tipa de la dealer ca bordul la prestige este in doua culori. Am vazut niste poze cu acel bord in doua culori. Intrebarea mea este pentru cei care au vazut bordul 'live': nu este cam de prost gust combinatia, avand in vedere ca si consola centrala are alta culoare, diferita de cele doua in care vopsit bordul?

              Comment


              • Si eu am avut dubii in privinta bordului,dar pe viu e altceva.Acum depinde si de gusturi.Mie imi place,nu-mi pare rau de alegerea facuta.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Pentru mine e ok bordul nu mi se pare urata combinatia de culori.

                  Comment


                  • Nu e deloc urata combinatia de culori, mie personal imi place mai mult decat mizeria aia de gri uniform.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Hai sa fiu eu gica contra, rau nu arata acea combintie de culori, dar mie nu-mi place...fiecare cu gusturile lui.
                      Multa lume, putini oameni...

                      Comment


                      • tapiteria scaunelor este si ea modificata la gama Prestige?

                        Comment


                        • Da, este o combinatie de negru cu bej, iar materialul de pe usi este si el bej.

                          Comment


                          • sunt posesor de prestige, si pot spune ca exact la fel am patit si eu in privinta dealerului...nu avea sa-mi arate...am luat-o pe bajbaite, dar eu zic ca merita, eu zic ca da bine combinatia de culori...mult mai bine decat la variantele celelate.....si cand am mai mers cu prietenii...se uitau de jur imprejur si ma intrebau : ce fel de logan e asta ma??(foarte placut surprinsi) mi-a spus asta inclusiv un posesor de BMW 318 D....eu zic ca merita..."e luat la pila mult" fata de ce era inainte la aceiasi bani asa ca ...go 4 it!!!

                            DA si tapiteria e modificata ..e in ton cu plansa de bord ...e pe acelasi ton de culoare....si da mai bine la aspect per total...e chiar pacat sa o acoperi cu huse....dupa parerea mea...chiar daca e pretentioasa ...poate!!
                            Last edited by SSO; 9 January 2009, 10:02. Reason: modificari
                            http://forum-lines.ru/rez/ab95552.gif
                            жалюзи плиссе

                            Comment


                            • S-o stapanesti sanatos,SSO!Am vazut pozele de la masina lui D-FENS si mi-a placut ce frumusica e!Auzi,pe minunea aia de tapiterie sa pui huse!

                              Comment


                              • Buna ziua. Nu se mai aude nimic despre crash-testul la ph2 , a fost efectuat sau nu , o sa urmeze un test ? Stie cineva ceva ? Multumesc !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google