Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiti cumva, mai exista acea problema cu airbag-urile laterale si centurile pirotehnice, in sensul ca daca mai exista intarzieri la livrare.

    P.S.: Vreau sa-mi confirmati, pt cei care stiu, daca scaunele din fata sunt mai de calitate in conditiile optiunalei "airbag-uri laterale".

    Mersi!
    sigpic

    Comment


    • Scaunele din fata sunt la fel cele cu airbag si cale fara airbag. Ma gandesc ca speri la un suport lateral mai bun...Uita-l eu unul n-am vazut diferenta intre scaunele astea cu airbag si cele de pe aop, sau de pe gzb, care n-au airbag lateral.
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Raspunsul de la vocea clientului despre lansarea loganului phII versiunea prestige.

        Va multumim pentru increderea pe care ne-ati acordat-o apeland la serviciile noastre.

        In legatura cu solicitarea dumneavoastra va informam ca noul model de Logan Prestige se va lansa in toamna acestui an. Totodata va asiguram ca in momentul lansarii pe piata a unui nou model Dacia, acest eveniment va fi mediatizat pentru ca publicul larg din Romania sa afle din timp toate informatiile legate de acesta si de serviciile asociate.

        oare de ce nu lanseaza si ei tot odata. Singura diferenta consta in elementele din piele celelalte fiind optionale pt lauteate?

        Comment


        • Cred ca nu se lanseaza in acelasi timp ca sa ne tina in asteptare. Oricum stiu ca o sa le vznda ca pe painea calda.
          ABS Plus Preferance 1.4 MPi

          Comment


          • Dar macar daca ar face un stoc si daca cineva vrea ce e facut deja sa o poata lua in 1 saptamana. Sper sa se lanseze pana la toamna

            Comment


            • Nu se comercializeaza variant prestige din cauza ca inca nu exista volanul de piele
              TAKATA nu a realizat inca volanul nou de pe logan si sandero in varianta de piele

              Comment


              • Esti sigur ca aste e singura probleme de nu se comercializeaza prestige?

                Comment


                • Piele ecologica mai corect, nu? (daca gresesc sa ma corectati)

                  Comment


                  • Da sunt sigur
                    nu se fabrica nici o varianta de prestige , ai cumpara un prestige cu volan normal daca ai sti ca definitia masini este cu volan de piele

                    Comment


                    • S-a postat pe aici pe undeva o poza spion cu un viitor model "LOGAN" mai mare decat cel actual(ma refer la dimensiuni), si va plangeati ca are luneta bombata ca la clio simbol....Vesti bune nu ii Logan...Era chiar clio simbol 3 http://www.***********/noutati-auto-...2769043#images

                      PS: nu arata rau;)
                      PS: daca are careva respectiva poza spion il rog sa o posteze din nou
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • In seara asta cand ma intorceam de la munca am vazut un logan ph2 in cta de culoare albastra cu nr rosii
                        deci sa inteleg ca a fost deja lansat?? Sau o fi oare masina de teste sau de prezentare si au scoso baietii la o plimbare???
                        CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                        Comment


                        • Originally posted by daniel76 View Post
                          Nu se comercializeaza variant prestige din cauza ca inca nu exista volanul de piele
                          TAKATA nu a realizat inca volanul nou de pe logan si sandero in varianta de piele
                          Treaba asta este de rasul curcilor,numai in Romania se putea intampla asa ceva!
                          Prestige va aparea in toamna,din surse neoficiale s-ar parea ca va fi ori 105cp ori 130cp.Daca a mancat (ma-ntelegeti),inseamna ca si eu mananc (ma-ntelegeti).
                          Asta este,trist dar adevarat,bagami-as toate cele de trebuinta!!!
                          @Azi l-am vazut si eu "live"...i'm in LOVE...
                          Last edited by D-FENS; 10 July 2008, 22:07.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Daca va fi cu motorul de 130 cp vor fi mari probleme in a o pastra pe drum daca nu se umbla serios la suspensie frane si altele care imbunatatesc performantele stabilitatii. Totusi 130 cp ar inseman un pas inainte pentru Logan

                            Comment


                            • Deci,nu sunt sigur.Sincer sa fiu,mi-e greu sa cred ca va aparea in toamna asta asa ceva.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Originally posted by SirNenea View Post
                                In seara asta cand ma intorceam de la munca am vazut un logan ph2 in cta de culoare albastra cu nr rosii
                                deci sa inteleg ca a fost deja lansat??
                                S-a lansat de mai mult de o saptamana...

                                Originally posted by D-FENS View Post
                                Prestige va aparea in toamna,din surse neoficiale s-ar parea ca va fi ori 105cp ori 130cp.
                                105 CP vor fila toamna, K4M cu 133 CP la anul.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google