Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De ce e as mica diferenta intre versiunile Laureat si Prestige? Spre ex Laureat 1.6 16v e 8900E iar Prestige e 9550E. Avand in vedere ca sunt ceva diferente

    Comment


    • Aşa, aşa. Dă-le idei. Că tot nu au lansat-o încă din cauza volanelor… Mie-mi convine preţul de la Prestige, poate un picuţ cam mare la 1,5dCi 85 CP ;).

      Mi se pare mie sau Gris Platine metalizat şi Bleu Marine nemetalizat se potrivesc cel mai bine?

      Comment


      • Tare mi-e ca o sa mareasca pretul la Prestige pana la urma,cand va iesi pe poarta.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Am fost sa vad si eu un logan ph 2,frumoasa nimic de zis,mai finisata parca dar m-a nedumerit un lucru si anume modelul vazut de mine era un laureate cu motor 1.6 16v dar avea cauciucuri kormoran,iar alaturi era un Sandero chel(preferance) care avea cauciucuri Continental,m-i se pare absurda chestia.
          KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

          Comment


          • Am intrebat azi de laureat phII si mi s-a raspuns ca nu e disponibil 1.6 16v. Pana la urma e disponibil sau nu?

            Comment


            • Este din moment ce l-am vazut cu ochii mei,m-am suit in el,i-am ridicat capota etc.Imi pare rau ca n-am facut o poza dar daca mai este maine ii fac.
              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

              Comment


              • Eu stiam ca este disponibil,incearca si la alti dealeri.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Este disponibil..L`am vazut si eu la dealer in galati

                  Comment


                  • Stie careva daca au aparut accesori de tuning pentru logan ph2 astept msg ms
                    drive with speed than you die fast

                    Comment


                    • Cred ca e cam devreme.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Originally posted by burtosu View Post
                        modelul vazut de mine era un laureate cu motor 1.6 16v dar avea cauciucuri kormoran
                        Era o masina de preserie, de aia avea Kormoran.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Originally posted by alexNeagu View Post
                          Stie careva daca au aparut accesori de tuning pentru logan ph2
                          La cit ori sa coste cele originale dacia mai bine nu vrei sa stii, ca exemplu kit suv la sandero care este 800 e parca cu tot cu montaj.
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • Azi am achitat prin credit un Logan Phase Deux Laureate 1.6 16V, cu ABS la optionale culoare Gri Platine, si in jur de 25 iulie imi vine masina la dealer. Nu am avut posibilitatea financiara de a mai baga si alte optionale pe el, dar asta e... Deci e disponibil.
                            Eu sunt magician... Eu pot...

                            Comment


                            • Originally posted by RiseCalax View Post
                              Azi am achitat prin credit un Logan Phase Deux Laureate 1.6 16V, cu ABS la optionale culoare Gri Platine, si in jur de 25 iulie imi vine masina la dealer. Nu am avut posibilitatea financiara de a mai baga si alte optionale pe el, dar asta e... Deci e disponibil.

                              Cat te-a ajuns?
                              Daca ne poti da mai multe detalii de genul: ce banca, pe ce perioada si cat ajunge cu tot cu casco?

                              Multzam fine

                              Comment


                              • Credit la BRD, 10 ani, casco gratuit primul an, rata in jur de 550 ron in lunile fara casco, 930 ron in lunile cu casco (platesc trimestrial casco) Pretul masinii 34690. Credit in RON.
                                Eu sunt magician... Eu pot...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google