Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal

    Sal stiti cand apare logan facelift prestige ????

    Comment


    • Aveti idee de unde se poate achizitiona o bara argintie din aia care e pe portbagajul loganului 2? Imi place cum arata si as pune si pe loganul meu 1.

      Comment


      • @andreimiju: Luna asta, cel mai probabil.

        @crispred: De la dealer, normal. Cu prinderea pe capota ta, mai greu...
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Oare s-a mai rezolvat problema cu VESTITA rugina la logan? Ph2 o sa mai aiba probleme cu rugina? Ideal ar fi o caroserie complet galvanizata, dar ma indoiesc ca o sa apara asa ceva la dacia.

          Comment


          • Am intrebat,la vocea clientului,in legatura cu eventuala rugina...Si au spus ca AU SCHIMBAT TEHNOLOGIA ANTICOROZIUNE...Eu,personal,am simtit o diferenta de miros,cind introduc masina in garaj,mai ales acum cind este cald....Primul model ,pe care l-am avut in 2005 ,avea un miros intepator si mai pronuntat....De la solutia aceea ,ceara sau ce o fi care se prelinge,asa putin,pe la praguri !!!...Asta ph2,nu miroase deloc !!....Tabla galvanizata,pentru ce sa puna pe ea ???..Oricum asa cum este tine cel putin 10 ani tabla (tinea la berlina)..Si cine mai tine in ziua de astazi o masina 10 ani ???

            Comment


            • Si yo am sunat sambata sa-i intreb , vreau masina sa o iau in leasing dar au zis k pana la sfarsitul lunii nu o sa o bage pe diesel, poate o sa gasesc si prestige!
              Last edited by Mandrake90; 7 September 2008, 18:58.

              Comment


              • S-a mai discutat in paginile anterioare Ionut imi zicea ca dupa 15 septembrie o sa se vanda prestige ph2.

                Comment


                • Loganurile ph2 galbene, au barele de protectie neagra sau galbena?
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • Cred ca de abia atunci o sa inceapa sa preia comenzile, pana ajunge masina la client mai dureaza, eu tocmai de asta am ales laureate cu 16v, pentru ca doar motorul era mai important nu dotarile in sine.
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • @Logan 4 ever: la toate versiunile ph2 bara de protectie este vopsita in culoarea caroseriei.
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • Azi am vazut un logan galben ph 2 si barile erau negre complet !! Deci se poate
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu am vazut intr-un "parc" in uzina logan ph2 in toate culorile cu barile de protectie negre, insa mi-am zis ca sunt pt export. Uite ca am fost suficient de neinspirat si nu am facut nici o poza.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pentru Romania la galben turnesol barele sunt nevopsite.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Mai e o saptamana pana imi vine si mie loganelul.. 1.6 16v laureate..

                              Comment


                              • Te felicit. Mie mi-au dat ca termen de livrare 01 11 2008. Logan f2. 1.6 laureate GPL + ABS. Totusi 2 luni e prea mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google