Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lansarea in octombrie sau la anul.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Prestige ul are cateva optiuni nesemnificative in comparatie cu laurete ul... Eu am ales acest nivel de echipare pt. Ca nu mi au trebuit neaparat geamuri laterale spate, oricum, butoanele sunt plasate destul de urat, (am avut pe modelul anterior laureate plus 1.4)jantele nu sunt extraordinare si eu vreau sa pun unele de 16", iar pielea pe volan se poate pune si dupa si de o calitate mai ridicata... Oricum, trebuie schimbate si amortizoarele si arcurile, se comporta f slab in curbe (masina are 300km si am mers destul de linistit)..

      Comment


      • Am postat si eu niste poze dupa cum am promis. In rest masina se comporta destul de bine (mai ales motorul) sunt multumit, in curbe sunt ceva probleme cu stabilitatea la viteza mai mare din cauza suspensiei da probabil dupa ce ma voi obisnui cu ea in abordarea virajelor vor disparea si acestea.
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by vladberca View Post
          Prestige ul are cateva optiuni nesemnificative in comparatie cu laurete ul...
          Cum ar fi?
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • MS1.6>16V in ultima poza ce ai la prag? ...

            Comment


            • @ms 1.6 16v: poti opta pt arcuri sport: 550 ron Eibach, si stabilitatea va fi alta.
              Toate cele bune.

              Comment


              • Originally posted by Razzvan View Post
                MS1.6>16V in ultima poza ce ai la prag? ...
                E o gaura cum e si cea din fata . Banuiesc ca asa e la toate.

                Comment


                • Nu cred ca se referea la gaurile din parteade jos pentru ca si alea au o anumita destinatie cunoscuta.

                  Comment


                  • Pai altceva nu vad in neregula. Fii mai explicit razzzzzzzzzzzzzzvan.

                    Comment


                    • Uite.......
                      Attached Files

                      Comment


                      • Nu cred ca e rugina. Probabil e murdar!!!

                        Comment


                        • Ei acuma si tu, nici chiar asa dupa 4 zile sa apara rugina, normal ca e murdarie pe aici a tot plouat saptamana trecuta.

                          Comment


                          • Aia murdarie?! ... Eu cred ca ai lovit pragul sau a avut o problema din fabrica.

                            Comment


                            • Bine o sa iti pun o poza mai de aproape maine ca sa fi multumit.

                              Comment


                              • E murdara sigur . S-o stapanesti sanatos MSI16v sa faci multi km omule . Intradevar se cam murdaresc masinile , a mea s-a cam prafuit ca e alba . Inca nu o spal cel putin inca o saptamana. Vineri a implinit o saptamana masina si am facut 450 km si inca mai am GPL in rezervor :P Sper sa ma tina si mai mult
                                1.6 MPi Icy White

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google