Se Poate ? - buton cu impuls -

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se Poate ? - buton cu impuls -

    Salut ...!!! Revin cu o intrebare , se poate face geamul din fata sa se deschida total la o apasare mai indelungata sau trebui adaugat ceva la sistemul de deschidere...? (si daca merge din telecomanda la fel cand deschizi masina ) Ms !!!
    Last edited by DaNy.eL; 5 June 2012, 10:30.

  • #2
    "se poate face", trebuie buton cu impuls.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Stiu ca primele loganuri au avut butonul de deschidere al geamului cu impuls. Restul nu, doar sa cauti un buton cu impuls si sa il montezi in locul celui pe care il ai.

      Comment


      • #4
        Aha ms frumos !!!

        Comment


        • #5
          iar daca vrei pentru alarma sau cand deschizi/inchizi masina, iti trebuie un modul special

          Comment


          • #6
            Si pt inchis/deschis masina ai idee cam la ce pret si daca trebuie sa schimb si telecomanda ?
            Last edited by 77sky; 5 October 2012, 21:51.

            Comment


            • #7
              unele alarme vin cu modulele. Eu am un Viper 350 Responder, dar modulul era contra cost, 60$/bucata, asa ca am renuntat la modulele pentru geamuri.

              Comment


              • #8
                Mersi frumos !!!

                Comment


                • #9
                  Eu am inteles problema despre care intreaba colegul @ DaNy.el asa; la o apasare lunga, dupa ce ei mana de pe buton, geamul va continua sa urce/coboare; la apasare scurta, prin impulsuri geamul urca /coboara atat timp cat este apasat butonul. Ca sa opresti comanda data geamului, tragi in sus de buton; cred ca nu e suficient numai un alt buton ci si un modul din UCH, care sa faca treaba asta. Un model asemanator este pe Astra H.
                  Last edited by IancuMIC; 5 June 2012, 14:09.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • #10
                    Nu trebuie nici un UCH, buton cu impuls si atat.
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • #11
                      Vezi k are un baiat pe forum module cu impuls(e acelasi lucru ca butonul cu impuls)Doua module la 110ron-iti las nr lui-0764217327

                      Comment


                      • #12
                        Salut, ma bag si eu in discutie sa inteleg ca sunt butoane cu impuls pentru geamurile fata si pentru logan ph 2

                        Comment


                        • #13
                          Da sunt !!! si chiar sunt o investitie buna
                          Last edited by 77sky; 5 October 2012, 21:51.

                          Comment


                          • #14
                            da eu am pus butoane cu impuls luate de pe ambition dar trebuie sa modifici capacul butonului pentru ph 2

                            Comment


                            • #15
                              Cum adica sa modifici capacul ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google