Design Prestige Facelift Vs.design Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Design Prestige Facelift Vs.design Logan 2

    Care design exterior vi se pare mai frumos, Logan Prestige Facelift sau noul Logan 2?

  • #2
    clar noul logan

    Comment


    • #3
      Noul Logan, e un mic plus.

      Comment


      • #4
        Noul logan!

        Comment


        • #5
          Oare e careva caruia ii place vechiul inafara celora care nu-si permit cel nou si deja il au cel vechi?

          Comment


          • #6
            Imi place si cel vechi! Cel putin mie...

            Comment


            • #7
              Originally posted by L3on_rgby View Post
              Oare e careva caruia ii place vechiul inafara celora care nu-si permit cel nou si deja il au cel vechi?
              Hehehe, stai linistit ca era un thread de genul "ph1 vs ph2" in care multi posesori de ph1 se dadeau cu dosul de pamant ca ei nu ar renunta la bijuteria lor.

              Comment


              • #8
                noul... sandero asta ca tot se vorbeste doar de design. daca bagam si pretul in ecuatie, adica daca merita vandut vechiul logan, pus ţâşpe mii de euro pt. noul logan... cred ca da cu virgula.
                Last edited by zeegermans; 22 September 2012, 19:57.
                internal combustionizer

                Comment


                • #9
                  nici unul.amandoua arata urat.asta nou arata mai rau decat logan 1.vasile 78 chiar nu as renunta la tigaia mea ph1.nu poci sa-ti explic din ce cauza.imi plac conservele patratoase.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #10
                    De-ar fi dupa mine, as combina partea din fata de la Logan 2 si spatele de la facelift.....Partea din spate de la Logan 2 e hiodoasa rau:-s..

                    Comment


                    • #11
                      clar nici eu nu pot renunta la frigiderul meu, la fel ca multi altii.
                      Dar daca ne convine pretul .......

                      Comment


                      • #12
                        Lasa ca sigurat o sa fie vreun facelift

                        Comment


                        • #13
                          Poate o sa radeti,eu nici nu prea stiu cum arata noul Logan.Sa fiu sincer,nici nu m-a interesat.Sunt "happy" cu ce am.Cand il vor lansa ma voi duce la dealer sa-l vad.Deocamdata comparam realitatea cu niste poze.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            Pai ce sa comparam? Prestige e o realitate, iar urmasul loganului inca nu a fost lansat; mai asteptati o saptamana.
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • #15
                              Exact...Nu putem compara o masina reala cu o poza...Cand o sa o vedem live atunci le vom putea compara...
                              MY CLA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google