Cat De Sigure Sunt Piesele De Pe Bazar *******

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat De Sigure Sunt Piesele De Pe Bazar *******

    Am jocuri la capetele de bara la un Logan Ph2 din 2008 aproape 60k km. Am intrat pe Internet si am gasit pe ******* anunturi de piese originale. A mai cumparat cineva piese online?
    Cat sunt de originale?
    Daca ati cumparat online de unde ati luat originale?

  • #2
    originale gasesti aici pe forum la userii Planetara, evali_daniel, florin_dnf... persoane de incredere, nu de pe jegu ala de site...
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • #3
      Recomand PLANETARA si EvaliDaniel.. pentru ca am cumparat diverse de la ei.. de la restul nu am cumparat .. banuiesc ca sunt ok!

      Comment


      • #4
        Eu am cumparat numai de la baietii de la Daciashop . Chiar daca sunt ei putin mai scumputi dar barami stiu ca ii bag martoagei numai piese de calitate. Cand e vb de martoaga mea ori am bani sa cumpar ceva calumea ori sta frumos in fata blocului pana am sa-i pun piesa respectiva calitativa
        A mai stat ea 2 saptamani dar nu m am lasat pana nu am cumparat kit-ul de distributie pe care l am vrut. O sa ziceti ca sunt nebun ) dar asta sunt eu ori bag ceva calumea ori o las sa se prafuie


        p.s Sa nu se inteleaga gresit. Sunt si useri seriosi care vand piese bune dar eu sunt genul de om, daca am cumparat dintr-un loc si am fost multumit nu ma mai despart ( vb la general )
        Last edited by Christnacht; 26 March 2013, 23:05.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google