Luneta Sparta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Luneta Sparta

    Salut!

    Am o mica problema cu luneta masinii (Logan Laureate 2009). Unul din puradeii locuitori ai vestitului cartier bucurestean Ferentari, a reusit sa nimereasca luneta cu o piatra si acum aceasta zici ca e sticla vitrata.

    Intrebarea e: aveti idee de niste firme bune unde sa pot schimba luneta? Stiu ca e ceva pe Serban Voda, si inca unul la Trafic greu, dar cam atat.

    Si ca sa fie treaba misto, luneta era ionizata, asa ca daca stiti si de vreo firma (preferabil autorizata) din Bucuresti care se ocupa cu asa ceva, va rog sa-mi spuneti. Nu as vrea sa ma duc pana la Send 92 in Pitesti doar pentru luneta sincer.

    Multumesc anticipat !

  • #2
    Incearca la aia aproape de cimitirul eroii revolutiei cum te duci spre tineretului pe dreapta...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by ElRusso View Post
      Stiu ca e ceva pe Serban Voda
      Originally posted by bGy View Post
      Incearca la aia aproape de cimitirul eroii revolutiei cum te duci spre tineretului pe dreapta...
      Pai exact de astia e vorba, de pe Serban Voda, Ager Service, se numesc.
      Sunt buni, du-te la ei, io am avut 4 ciobituri / sparturi la parbriz remediate la ei.
      Cea mai veche e din 2009 si tine si acum f. bine. Cea mai recenta, 2012.

      Da' cum a reusit cioroiu' sa-ti farame luneta? De ce-a dat cu piatra?
      Last edited by Kojak; 1 March 2014, 02:26.

      Comment


      • #4
        el russo,cum intri pe str preciziei pe partea stanga e o firma ce se ocupa cu ionizare..Firma este pana sa ajungi la linia de tramvai,cam in dreptul depoului RATB
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google