Lucruri Care Nu Va Plac La Dacia Logan Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • este un motiv intemeiat pentru care se umfla asa, si este obligatia dealerului sa le faca cum trebuie...

    am mai observat, si nu-mi place ca n-am si eu elementele aerodinamice de pe 1.2.....si capacelele de prezone. nu mai zic de ambianta interioara mai frumoasa la ala chel decat la laureat
    Last edited by razvanamza; 23 December 2010, 18:01. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • bara din fata...mai exact grilaju de jos, dintre proiectoare...ar fi aratat mai bine dac-o faceau ca-n poza din dreapta
      Attached Files

      Comment


      • cel mai tareeee imi ,,place" guguloiul de pe volan pt. airbag hi hi hi hi la ph 1 arata mult mai bine

        Comment


        • Originally posted by john_doe83104 View Post
          bara din fata...mai exact grilaju de jos, dintre proiectoare...ar fi aratat mai bine dac-o faceau ca-n poza din dreapta
          Arata mai trista asa...

          Comment


          • Ce nu mi place:butoanele ventilatiei ,gen butoane tip aragaz.Cele de la ph1 le vad mai reusite.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Originally posted by CataLiNNN View Post
              Arata mai trista asa...
              ...cum am facut eu in poza aia arata ca bara de MCV PH1

              Comment


              • Originally posted by ady_dragan View Post
                La mine apare o chestie interesanta. In zilele astea reci cand plec cu masina fara sa las 1-2 min sa se incalzeasca pe loc incepe sa se abureasca parbrizul. Aerul e setat sa bata doar pe parbriz si incalzirea e la maxim. Problema dispare dupa ce se mai dezmorteste putin aerul...asta dupa 2-3km. Precizez ca nu e pe recirculare.
                Vezi acolo jos,la butonul ala sub cele 3 buntoane de climatizare ,butonul merge in linie stanga dreapta,lasa pe stanga la maxim,ca nu o sa se mai abureasca geamurile,si eu am patit asta

                Comment


                • i-am scos si desfacatoru' de bere din bot
                  Attached Files
                  Last edited by john_doe83104; 18 February 2011, 21:32.

                  Comment


                  • Mie nu imi place la usi acolo de unde apuci sa inchizi usa dinauntru,la vechile loganuri ca nu da aderenta buna degetele si iti aluneca,trebuia sa le faca mai adanci..... In rest e ok.

                    Comment


                    • ce nu-mi place mie la ph2 mai bine zis la ph2 MCV ca n-au facut vre-o modificare la bara fata.au lasat-o la fel ca la berlina ph2....
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Originally posted by bidepa View Post
                        ce nu-mi place mie la ph2 mai bine zis la ph2 MCV ca n-au facut vre-o modificare la bara fata.au lasat-o la fel ca la berlina ph2....
                        Sau spatele care seamana cu ph1,dar e buna :P

                        Comment


                        • Nu imi place

                          Nu imi place interiorul, ca privire generala, da la nivelul principal in jos parca este de la o masina cu 14 anini mai veche!

                          Comment


                          • Numai tu cred ca ai inteles ce ai vrut sa zici.

                            Comment


                            • suntem in 2011 . inca au claxoanele pe stanga , vreau claxon pe voolann
                              sigpic

                              Comment


                              • ce mi-au desplacut la prima vedere au fost ceasurile de la bord de aceea le-am schimbat cu unele de duster.erau prea argintii si parca cifrele sunt pentru orbi (fara suparare celor care le plac)
                                si in rest prea mult argintiu la interior.
                                pavel...cand am cumparat-o si eu ma asteptam la clanton pe volan
                                dar noi romanii nu cred ca meritam
                                unele masini ar trebui sa bage la dotari claxonul(intelegi de ce)
                                unii il folosesc in exces
                                Attached Files
                                Last edited by NT16MIC; 2 March 2011, 23:12.
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/nt_16_mic-t38412.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google