Lucruri Care Nu Va Plac La Dacia Logan Facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lucrul care imi displace la Logan, e ca e mai criticat decat ar fi cazul.

    Comment


    • Originally posted by PAVEL View Post
      suntem in 2011 . inca au claxoanele pe stanga , vreau claxon pe voolann
      Eu rar claxonez

      Comment


      • Nu imi place ca nici la asta nu au mai pus mai multe elemente de amortizare a socurilor in bord. Cand merg pe drumuri mai "romanesti" zici ca am vreo 10 suruburi desfacute care canta peste tot.

        Comment


        • scartaie ca naiba de noua manerele de la usi fata
          si foarte saraca in antifonare si izolare fonica

          Comment


          • Originally posted by ion_R5 View Post
            Lucrul care imi displace la Logan, e ca e mai criticat decat ar fi cazul.

            Se merge pe principiul " Nu-mi plac chilotii ca se murdaresc in cwr!"
            ON: Nu-mi place ca nu-i achitata...
            Last edited by vasile78; 27 April 2011, 19:58.

            Comment


            • Originally posted by romeo-alex View Post
              scartaie ca naiba de noua manerele de la usi fata
              si foarte saraca in antifonare si izolare fonica
              Daca logan ph2 e saraca ina ntifonare,ce sa zic de al meu din 2005 Am fost cu ph2 si mi-a placut mult ,ca nu se auzea pe drum cand mergeai pe timp de ploaie Alt aer...

              "loganu e pentru drumurile noastre" Nicio masina nu e pentru drumuri de genul....
              Last edited by fanrenault; 28 April 2011, 12:19. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • nu mai ridica in slavi ph2 ca nu-i asa cum crezi tu

                Comment


                • ...modul in care se inchid usile. la ph1 se inchid mai usor. aici, aproape ca trebuie sa le trantesti ca sa fii sigur ca s-au inchis. in rest, pot spune ca in general e o masina care face toti banii, asta in functie si de echipare. poate, design-ul radiocd-ului ar lasa de dorit, dar daca nu stai toata ziua cu ochii in el, eu zic ca merge si asa.

                  Comment


                  • nu.mi place ca nu a iesit din fabrica asa cum il vreau eu

                    Comment


                    • fratilor mie nu imi place altceva !!!
                      in pana mea astept de cand am cumparat-o si anume din 2008 decembrie sa apara ceva pentru ea ! cum mi-au spus un bun prieten : - frate e model nou asteapta pana in 2010 vara ca o sa vezi cate apar !
                      drept urmare .... nimic... dezamagit complet mai bine imi luam reaq ph1 ca la asta te impiedici de accesorii tuning de la magazine specializate pana in targ la vitan ) din pacate
                      stie cineva ceva ... macar un semnal cu leduri si fumuriu

                      Comment


                      • stai sa vezi can ne-or invada chinezii cu accesorii ptr ph 2
                        si la ph1 a trecut timp mult pana au aparut chestii ptr tunarit,tre sa avem rabdare sau imaginatie mai bogata sa le mai modificam pe cele de ph1

                        Comment


                        • Sunt de acord cu cineva care zice ca nu au bagat optiunea de Climatronic, precum si faptul ca nu au senzor de temperatura exterioara .

                          E facut de Continental! Dar e facuta sa fie ieftina ! Cu Barumul patinezi si cind e umezeala pe sosea. La Conti n-o sa vezi acest lucru !

                          Originally posted by aleXpeed View Post
                          La Ph2 (Prestige ma refer), nu-mi place ca nu ai cotiera de fabrica si filtru de polen. In rest, Ph2-ul imi place la nebunie pentru banii lui si in general numi place ca nu se strica.
                          La masinile facute in 2010 are filtru de polen ! Cel putin Prestigeul meu are !

                          Originally posted by raduroane View Post
                          What? Pai eu mi-am luat "Laureate"-ul pe 2 Iulie (iar din fabrica a iesit pe 22 Iunie) si nu are nici mama filtrului de polen ... ce Dumnezeu?! Adica voi imi spuneti ca la Mioveni se fac masini random cu filtru si fara filtru? .. Pai maine-poimaine am sa aud ca ca si-a cumparat unu' un logan tunat din fabrica.
                          Chiar zilele trecute am vorbit la reprezentanta si nici pomemeala de filtru "din fabrica". Mi-au zis doar ca daca vreau sa monteze asa ceva - sa fac o programare pe la ei si se rezolva ... dar asta e alt subiect.
                          Poate o fi primit colegu' (care afirma faza cu filtru inclus) un bonus de la dealer si i la montat gratuit la livrare ...
                          Masina mea din decembrie 2010 are filtru de polen. M-am dus in service chitit sa mi-l monteze un mecanic "pe nashpa"( ca avea el in dulap ) , si mi-a replicat foarte dezamagit ca eu am deja, la ce-l mai deranjez ? :

                          Originally posted by ingerulol View Post
                          Ciudat . Tata si-a ales culoarea si dotarile cand si-a luat ph1 al lui prin prog rabla . Singurul lucru impus a fost sa fie cu AC - cica ecologic sau nu`sh ce draqu
                          Inseamna ca s-a dus la inceputul perioadei, unde ai posibilitatea sa iti alegi. Daca te duci spre sfarsitul perioadei iei ce se gaseste. Apropo , eu am luat doua masini prin Rabla: un Matiz in 2006 si un Logan in 2010. La Matiz am vrut pe albastru da mi l-au dat rosu ( kashai in tenis ) . Loganul din fericire mi l-au dat asa cum l-am comandat.
                          Last edited by Mihaibar; 1 June 2011, 15:00. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Claxon ,radio CD cu MP3 echipat de serie(cel fara fara detasabila) si azi am incercat sa prind un odorizant sin asta cu lichid de un aerator de pe consola centrala si am reusit sa-i rup un piciorus balama.Voi ce odorizante folositi la masini?
                            Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                            Comment


                            • Originally posted by condaru321 View Post
                              .Voi ce odorizante folositi la masini?
                              o dai in altceva cu chestia asta

                              Comment


                              • Nu.Azi tocmai am rupt un piciorus de la un aerator de pe consola centrala in momentul in care a vrut sa infig un odorizant din asta lichid in aerator.Am pus tot felul de braduti si nu au nici un randament....
                                Cred ca la ph2 plasticul din bord e mai slab decat la ph1.
                                Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google